Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hagynátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hagynátok, hogy a barátnőtök barátkozzon, találkozzon azzal a legjobb fiú barátjával, aki szerelmes a barátnőtökbe?

Figyelt kérdés
Persze ez csak egyoldalú, a lány természetesen hűséges, a fiú sem akar bekavarni, de az érzéseinek akkor sem tud parancsolni, viszont a barátságot sem akarja elveszíteni.

2015. jún. 10. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Aha, amég nincs köztük semmi.
2015. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
aha miutan kihereltem
2015. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tudnám , hogy szerelmes belé akkor ki van zárva. Nem érdekelne h mennyire tud parancsolni az érzéseinek.


Fordított esetben a nők hatalmas hisztit vernének ki egy ilyenért.

2015. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
Nem tiltanék semmit sem,annak csak rossz vége lehet,de rosszul esne,hogyha ezt a lány ennek ellenére csinálná.
2015. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nem egy szimpla haverról van szó, szerelmes is belé , ami bármit vonhat maga után.

Ebben az esetben nem igazán.

2015. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem ne igazan engedd, a pasi ugy is be fog probalkozni hiaba mondja h nem akar bekavarni, legalabbis nalunk igy volt
2015. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, hogy szerelmes belé egy barátja és elengedtem vele egy közös programra januárban. Azóta szakítottunk, illetve majd válunk (a papír még összeköt). De ha meg nem engedtem volna el, az a baj. Szóval nehéz okosnak lenni. :(
2015. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!