Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom rendeszeresen füvescigit sziv?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar engemet,ès mindig "füre"költi a pènzèt.

Kevès fizetèsből èlünk.

Lelassul a cigitől mègis ezt csinàlja.

Màr gondoltam hogy ez miatt elhagyom.àllandòan problèma ez nàlunk.



2015. jún. 11. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor hagyd el! Mi tart vissza? (Bár segíthetnél is neki leszokni. Az, hogy mondod, hogy hagyja abba, még nm minden.)
2015. jún. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ha kevés a pénzetek, akkor nem jó ez így valóban.


Amikor tiszta, nem rossz neki, hogy a fű miatt nincs pénz? Nem szomorkodik és bánja a dolgot?


Én még sohasem szívtam füvet, de nem hizem, hogy inkább taccsra vágnám magamat érte anyagilag.


Bár persze lehet csak így tudja elviselni ezt a keserves életet. Nyilván ha nem szívna füvet, akkor is szar lenne, sőt mégszarabb a kevés pénz miatt, mert akkor még olyankor sem lenne boldog, mikor füvezik...

2015. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
voltam ilyen kapcsolatban, bár ott én is függő voltam. szar volt, hogy alig van pénz, de fűre mindig jutott.. én nem emiatt, de szakítottam az emberrel.
2015. jún. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Talán épp a rossz anyagi helyzet és ezzel együtt a boldogtalan élet és kilátástalan jövő miatt csinálja.


Sajnos én megértem barátnődet. De ne hagyd el, hanem próbálj több pénzhez jutni és akkor más öröm is lehetne az életében, nem csak a fű.


Meg persze nyilván te miattad boldog abból a szempontból, bár ha ezen gondolkozol, hogy elhagyd, biztos nem szeretgeted nagyon.


Vidd el wellnes hétvégére, zökkentsd ki a füvezésből.


A hajléktalanok azért isznak, mert csak úgy bírják elviselni azt a nyomorult rossz életüket. :(

2015. jún. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd ott!

(Gondolom, már próbáltál beszélni vele.)

2015. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 09:07


Te nem tudsz szöveget értelmezni? Annyi sületlenséget írtál...


"BARÁTOM" vagyis az illető kérdező lány, és a férfi barátja füvezik..


Az meg egyenesen röhej amit a hajléktalanokról írtál. Nyilván sokat beszélgetsz velük mi?


Nos, a munkám során és sok hajléktalannal beszélgetek, és elárulom, hogy meglepően őszinte emberek.

Hajléktalanok 90%-a aki alkoholista is, nem azért iszik, mert hajléktalanok, utcán élnek. Mielőtt még az utcára kerültek volna akkor is ittak már! Egyszerűen alkoholisták, és nem akarnak erről lemondani, változtatni. Volt aki elmondta, hogy neki így megfelel. A társadalom nem fogadja el, így nincs semmije amivel ellenőrizhetik hol él, kicsoda ő. Naponta összekunyerálja a piája árát, és neki ennyi elég.


Kedves kérdező:

Nyilván már ezer alkalommal könyörögtél, beszéltél a barátoddal, hogy szokjon le. Ha eddig nem sikerült rábeszélni, akkor későbbiekben sem fog. Jobban jársz ha keresel egy normális embert, mert a fű mindig fontosabb lesz neki mint a te boldogságod.

2015. jún. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is s hajléktalannal beszéltem már.


Egyszer egy este eggyel 3 és fél órát egy tesco parkolóban, ahol csak egy 5 perces vásárlást terveztem.


Ez volt a válaszuk. Szó szerint. "ezt az életet csak így lehet elviselni"


Isznak, cigiznek. Mert mit csináljanak.... Isznak, mert legalább akkor nincsenek maguknál.

2015. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sok*
2015. jún. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán fogd meg a szádat, és beszélj vele, hogy hívhatod a barátodnak, ha nem vagy képes megbeszélni vele ilyeneket?
2015. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nos, a munkám során és sok hajléktalannal beszélgetek, és elárulom, hogy meglepően őszinte emberek.

Hajléktalanok 90%-a aki alkoholista is, nem azért iszik, mert hajléktalanok, utcán élnek. Mielőtt még az utcára kerültek volna akkor is ittak már!"


Ha kb. 3-mal beszéltél a munkád során, akkor ez hihető is. Amúgy a felük nem az alkoholizmus miatt/alkoholistaként kerül utcára.

2015. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!