Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan akadályozzam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan akadályozzam meg, hogy ez tönkretegye a kapcsolatunkat és én se sérüljek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok egy nagyon jó kapcsolatban. Nem is itt van a probléma gyökere, hanem ott, hogy ezer éve nincsenek barátaim. Lány vagyok, de olyan környezetben mozgok, ahol nincs másik lány, csak fiúk. Ehhez hozzáadhatjuk még azt is, hogy alapból nehezen oldódok fel közösségben. Namost A helyzet régóta kínoz, megpusztulok a magányban, nem is érzem magam boldognak. Így léptem bele ebbe a kapcsolatba, amit sokra értékelek, szeretem és nem akarom elveszíteni. Drága páromnak sok barátja van és amióta együtt élünk kezd számomra kiéleződni ez a kontraszt kettőnk között. Tehát őt hívják programokra amikről én itthon csak álmodozom. Leginkább akkorra szervezi ezeket a baráti összejöveteleket amikor én ott sem vagyok, más fontos dolgom van, pl. vizsga miatt nem tartózkodom a városban stb. Ha ott vagyok, inkább lemondja, de mi ketten nem megyünk el sehova (ahhoz nincs kedve). A kérdésem leginkább az, hogy aki hasonló helyzetben van, mit érez, mit tesz másképp, hogyan alkalmazkodik stb? Azt mondja a jövőben gyakrabban szeretne úgymond eljárni otthonról, küzdjek meg vele. De hogyan? Nem akarom, hogy azt mondja én "nem engedem el". Nem akarom hogy a haverjai előtt szégyenkezzen, hogy "az asszony nem engedett el". Ez Qrvára megalázó lenne nekem is. De a másik oldalról nézve, meg hogyan tudnék boldogan itthon ülni amíg ő szórakozik, hogy fenébe várjam haza kiegyensúlyozott mosollyal, anélkül hogy bármi jelét lássa mennyire kínoz ez a felállás. Senkim nincs ebben a városban ahol élünk, sehova nem tudok elmenni. Csak kérlek olyat ne írjatok hogy amíg ő odavan én főzzem meg a vacsorát és hűtsem be a sört, mert igen, megcsinálom, de itt nem arról van szó, hogy mit kezdek magammal addig, hanem hogy mit Érzek!

2015. jún. 11. 08:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy írj nyugodtan :)

21N

2015. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi első! Sajnos nem pesti vagyok, de erről eszembe jutott, hogy már számtalanszor próbáltam itt a gyíkon is ismerkedni, de utóbb mindig kiderül ezekről a "nincsenek barátaim valaki beszélgessen velem" kiírások tulajdonosairól, hogy valójában vannak barátaik, csak épp meg van sértődve rájuk, vagy azon a napon épp unatkozik, de később hirtelen nagyon elfoglalt lesz, stb.
2015. jún. 11. 08:48
 3/11 anonim ***** válasza:
és azzal mi a probléma attól mert neked nincs másnak se lehet barátod?
2015. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

*barátja

bocs

2015. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vas megye, Szombathely környéke?

Ha nem zavar, hogy fiatal ketgyerekes anyuka vagyok.

Szóval nehezen járok el barátnőket találni.

Amúgy miért nem visz magával? Hátha egy barátja barátnőjével jóban lehetnél.

2015. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző, a szövegértésed csodálatos... Éppen az a baj, hogy neki nincsenek barátai, ezért hiába küzd ellene, ha a párja nincs otthon mert a barátaival van, magányosnak érzi magát. Ami ellen szeretne tenni, mert nem akarja visszafogni a barátját, ebben kért segítséget.


Kérdezőnek: kezdj el barátkozni a férfiakkal akkor, ha velük vagy. Hátha van vamelyiküknek egy aranyos barátnője. Remélhetőleg nem lesz féltékeny a párod.:) Vagy kezdj el sportolni valamit, ha van időd, olyat, ahol többen és főleg nők vannak (és persze élvezed). Nem tudom nálatok hogy van, de itt, ahol én lakom, nagyon elterjedt lett a zumba mostanában, nagyjából minden helyen, ahol más sport is van, van ilyen kör is.

Harmadrészt szerintem az együtt társaságba menést is át kellene gondolni szerintem (főleg ha olyan a program, hogy más párja, vagy más lányok is mennek). 2 év után szerintem elfogadható lenne, hogy igenis összetartoztok, és együtt mentek valahova, nem az én is, ő is elfoglalja magát alapon.

2015. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neharagudj, előző, hosszan írtam a választ, a 2.,3. Válaszolóra gondoltam.
2015. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ötös! A legkevésbé sem zavarna, imádok gyerekekkel (is) lenni. De sajnos nem az a környék, nem akartam megírni hol élek, mert felismerhetővé tesz, de Bp-től DNY-ra.

A legjobb haverjainak nincsenek barátnői, amit talán én sajnálok a legjobban. Illetve párom is és a kedves haverjai is úgy tartják, hogy sokszor "a barátnő jelenléte elrontja a hangulatot". Persze azért ritkán volt, hogy elvitt magával, de azt én is belátom, hogy mindig nem mehetek vele.

2015. jún. 11. 09:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Regisztrálj olyan netes fórumokra, amik az érdeklődési körödnek megfelelnek. Például ha szeretsz olvasni, menj fel a moly.hu nevű oldalra és rengeteg hasonló embert fogsz találni, akik minden városban ott vannak és találkozókat is szoktak szervezni. Ez csak egy példa, 1001 hasonló oldal létezik, azért pont ezt mondtam, mert ezt én is ismerem és csomó emberrel lettem jóba onnan :)
2015. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hatos! A sport nagyon jó ötlet, ha végleg ideköltöztem szeptemberben felkutatok egy ilyen közösséget, csak addig bírjam ki. A férfi-nő barátságot én veszélyes zónának tartom, igyekszem elkerülni ha lehet. Én sem örülnék ha a párom lányokkal járna el nemistudom mondjuk sörözni, ezért én sem tehetem meg. De lehet túl szigorúan gondolkozom ezekről, fene tudja már...
2015. jún. 11. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!