Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Kicsit lehet hosszú lesz bocsánat.2férfi van jelenleg az életemben.Az egyik börtönben ül még egy jó darabig akitől van egy kislányom.A másik akivel tavaly összeismerkedtem mikor a párommal nagyon csúnyán összevesztem és hát teherbe estem ettől a férfitől.Neki a jelenlegi barátnője egy idióta.Van egy kisfiúk.A 2.számú férfi azt mondja hogy szeret és kellek neki,de viszont a páromat is szeretem de nem tudom hogy fogja elfogadni,hogy a pici nem az övé.ő úgy tudja,hogy az övé és még nem látta.Fogalmam sincs mit csináljak.Nagyon sajnálom a páromat és szeretem is de valamilyen szinten szeretem a 2.pasit is.
2015. jún. 11. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
és azt hogy fogadja, hogy a párod börtönben ül? :D
2015. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mióta párom benn van azóta találkozunk és elsősorban a pici miatt.Egyébként mindig mondja,hogy nehezen bírta ezt a pár hónapot mikor nem láthatott stb.
2015. jún. 11. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesnek tartom, hogy ha valakit szeretsz, és gyermeked van tőle akkor annyira nem vagy képes, hogy megvárd.

szerintem egy másik nőről te ne nyilatkozz, akkor mikor a gödör mélyén vagy emberileg, nem hogy még nőként.


Magadon kivül szerintem te senkit se szeretsz, vagy azt se tudod mi az hogy szeretni.

2015. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as szólt igazat, ez elég szánalmas...
2015. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazat adok a 3-asnak en is. Eleg szanlmas vagy, ne is haragudj! Es kepes vagy ilyen felelotlenul bevallalni egy gyereket a masik pasitol is?! Talan elobb magadat kene helyretenned es lehorgonyozni egy ferfi mellett, aztan gyereket vallalni. Milyen peldat mutatsz igy a sajat gyerekeidnek ezzel az eletmoddal?! Szegyelhetned magad!
2015. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!