Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem féltékeny már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem féltékeny már egyáltalán?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtem a barátnőmmel mondta hogy ő nagyon nagyon féltékeny típus és ez látszott is az első 1-2 hónapba,de ahogy elkezdtünk veszekedni(nem a féltékenysége miatt) csökkent folyamatosan a féltékenysége pedig azt mondta kicsit bízik csak még meg bennem.Mára már szinte egyáltalán nem az,ha ott hagyom neki a telefonom véletlen akkor se nézi meg pedig eddig egyből megnézte.Lehet hogy már nem szeret annyira?Tegyem féltékennyé valahogy?Hanigen hogyan?21/F
2015. jún. 11. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk mondjuk mindkettőnk nagyon féltékeny volt, de főleg én (én vagyok a nő). Most már a férjem sem féltékeny, csak néha-néha. Megkérdeztem tőle múltkor, hogy már hogy-hogy nem vagy féltékeny. Erre ezt válaszolta: "Tudja,hogy úgyis lerendezem azokat a pasikat és nem foglalkozom velük." Magyarán megbízik bennem 100%-an és tudja, hogy nincs oka féltékenykedni, mert csakis Őt szeretem. Jah és hozzátenném, hogy tökéletes, harmonikus, boldog házasságban élünk.

Szerintem nálatok is ez lehet, hogy megbízik már benne a párod, csak el kellett telnie egy kis időnek. :)


26/N

2015. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van valaki a háttérben, egy másik fazon aki nagyon nyomul rá, és még nem döntötte el, hogy maradsz, vagy lépni fog a kapcsolatotokból.
2015. jún. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2+


*ő nagyon nagyon féltékeny típus és ez látszott is az első 1-2 hónapba


Az ilyen emberek míg kötődnek a másikhoz, míg érzésileg ott vannak nálad-nem változnak. Csak akkor ha van más a képben.

2015. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En hihetetlen feltekeny tipus voltam,egeszen a mult evig. Mindig megbiztam a paromban mert tudom,hogy huseges de megis ott az a sok csinos meg nalam jobb es szebb lany. Ezt elmondtam neki,hogy mi zavar es,hogy nem ertem miert velem van es nem veluk mikor ok sokkal jobbak?. Erre a baratom azt mondta: "Mert nalad nincs jobb"

Azota nem vagyok mar olyan feltekeny.

18/L

2015. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ok nélkűl nem filtékenykedik senki.
2015. jún. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:
Most viselkedik normálisan... mi a baj ezzel?
2015. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!