Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne érdekeljen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés
A férjem családja utál engem. Anyósommal még úgy ahogy kijövök, de a bátyja meg a családja utál engem. Én akármit teszek megszólnak, kibeszélnek a hátam mögött, lenéznek. Elég jómódú család, az enyém kevésbé. Nem szólnak hozzám, flegmáznak, van amikor még az utcán sem akarnak megismerni, de elvárják tőlem, hogy a közös családi vállalkozásukban részt vegyek. Most is hallottam vissza emberektől, hogy a férjem tesójának a felesége kibeszélt, de olyan hülyeségeken, hogy már fáj. Ez megy már 2 éve. Annyira elegem van...már ott tartok, hogy rettegek a közös családi ebédektől.
2015. jún. 11. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pároddal hogy hogyérzed magad emiat,talán tud rájuk hatni.
2015. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kötelező neked jópofizni velük-mint közös ebéd? Nem? Akkor mi a probléma? Sürgős dolgod akad hétvégén, nem érsz rá, és szépen kihúzod magad a közös kajálások alól.Egyedül karácsonykor nem fogod tudni, de ennyit ki lehet bírni. Ha meg a gyerek jön nálatok akkor utána simán ki tudod húzni maga karácsonykor is.


Tőlem a helyedben azt és aki akármit is elvárna engem nem érdekelne. a helyedben egyszer a sógórnődet is szépen helyre lehet pakolni szép csendben négyszemközt.


*Nem szólnak hozzám, flegmáznak, van amikor még az utcán sem akarnak megismerni, de elvárják tőlem, hogy a közös családi vállalkozásukban részt vegyek.


Senki senkit nem kötelezhet arra, hogy részt vegyen olyan dologba amit ő nem akar. Tehát ha nem akarod simán nemet mondasz.

2015. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sz@rd le én is azt teszem mert mást nemigen tudok tenni.Engemse bírna elviselni sem holot nemtudom az okát mert ha rákérdezek csak kitérő válaszokat kapok.Ráadádúl nálunk még a páromat is próbálja ellenem hangolni mert én nem vagyok neki elég jó mondván.
2015. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!