Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem tudom elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom elviselni a barátom hisztijét! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Kb. két hónapja folyamatosan gyártja a konfliktusokat, alaptalanul. Nem tudom sehogy megnyugtatni, nem hat rá a szavam, folyton a problémáinkon rágódunk. Könnyen megsértődik még akkor is, ha nincs igaza. Vizsgák előtt álltunk mindketten, nyilván stresszesebbek voltunk/vagyunk, de akkor sem hiszem, hogy ezt kellene tennie, így felhívni magára a figyelmet mert én szeretem. És ő is engem, mert egy-egy konfliktus után hatalmas kibéküléseink vannak. Viszont nem ehhez vagyok szokva, nem így ismertem meg és nem is fogom tudni ezt elviselni, teljesen kivagyok. Ezt már mondtam neki is, megbeszéltük kinek mi a gondja, mégsem látok változást.

2015. jún. 11. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a legjobb ha elvonulsz egy csendes zúgba és ott készülgetsz a feladataidra. szeresd csendben a másik embert, tőrődj vele, főzz finomat neki, vagy egy jó szendvicset készíts, és légy láthatatlan.Előbb utóbb a szeretet visszaáramlik hozzád, és jönni fog meglepni téged.. Ez mindig beválik.
2015. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem élünk együtt, csak hétvégéken tudunk találkozni. Így hogy tudnám ezt kivitelezni? A főzésen kívül?
2015. jún. 11. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:

2 Ugyan ezt amit javasoltam simán ki lehet vitelezni. Nem kell örökké a másik emberen csüngni.Akár egy lakáson belül..

Hagyd hogy szöszmötöljön, vagy tegye azt amihez kedve van.

2015. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!