Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt ki erti? Kinek van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ki erti? Kinek van igaza? Miert ilyen erdektelenek a ferfiak?

Figyelt kérdés

Parommal 8honapja vagyunk egyutt.

En ugy dolgozom,hogy 2nap melizok 2nap nem, O pedig hetfotol-pentekig 2-22ig.

A hetvegei altalaban szabadok,devha van lehetosege szombaton dolgozni akkor bemegy.


Nyar elejen beszeltuk,hogy sok helyre szeretnenk menni majd...de most mar szoba sem hozza a nyaralas temat.

Par napja mondta hogy igeri lemegyunk majd a Balcsira,de a jollegaja,akuvel egy muszakba melozik most megy majd2hetre szabira es addig mi ugye nem tudunk menni,mert igy paromra bent 2x annyi munka jut majd


Alapbol eleg turelmetlen vagyok sajnos.

Ma pedig mar nem birtam tovabb es kivertem a hisztit.

Mert mondta,hogy a motorjara venni akar 1-2dolgot.

En meg kiakadtam,hogy nem a motorra kellene koltenie,hanem mondjuk a nyaralasra lenne esze inkabb.


Ezen osszevesztunk.

Azt mondta ha menni akarok valahova akkor dontsem el,mert O nem tud ilyeneket megszervezni.


De miaz hogy EN dontsem el?

Hogy lehet egy ferfi ennyire erzeketlen?


Mar minden eszembe jutott...rakerdeztem,hogy szerelmes.e belem egyaltalan...azt mondta szeret,de a balhetol mar egorul...


De nem ertem....miert nem lehet tervezni egy nyaralast?

Mondtam neki,hogy a kollegaja kitud venni szabit, bezzeg O nem is fog.

Azt mo dja O is fog,de legyek mar turelemmel,meg csak junius eleje van. Elottunk a nyar.


De engem bant hogy ennyire nem erdekli a jovonk.

Komyan nem ertem ezt a ferfi logikat...eddig tokre tervezett velem,mostmeg visszavett....

O azt mondja imad, de a balheim miatt megorul...es ezert felesleges nyaralni menni....


De nekem meg pont az a balhe forrasa hogy O ilyen erdektelen. Ez a 22es csapda kb.


Komolyan velem van a baj?

Legyekbturelmes es ne eroltessem a temat,vagy igazam van?


2015. jún. 11. 16:08
 1/8 A kérdező kommentje:

O azt mondja azert nem mer velem tervezni elore,mert mindig balhezok vele es O emiatt fel... De en meg azert balhezom vele mert nem tervez semmit.

Ez oda.vissza.... Szoval eleg nehez.


De nem ertem. Biztosan szeret,mert kimutatja, eleg romantikus tipus is... Igaz hogy szervezni nagyon nem tud,mert ha eddig mentunk pl. Kirandulni az is spontan volt,vagy max. 2-3nappal elotte dontottuk el.


De konyorgom,hogy lehet egy ferfi ilyen bugyuta,hogy nem veszi eszre hogy a szeretett nonek kell egy kis romantika meg tervezes.torodes?

Pl annyi hogy. ,,figyu Edes ekkor meg ekkor kuveszek szabit. Menjunk el par napra nyaralni. De te szervezz,mert en nekem az megy,,

Ennyi kellene csak.

Hogy lehet hogy ez nem esik le neki????


Hihetetlen szamomra hogy az en pasim ilyen ahhh... Rovidlato


Amugy en 23 O 29

2015. jún. 11. 16:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz neki, menj nyaralni nélküle, legalább kicsit kipiheni magát.
2015. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát igen nem csoda ha a motorra költi inkább :D az nyugtat legalább....
2015. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez se lesz egy hosszú kapcsolat.
2015. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Túlreagálod.Örülj neki hogy legalább te döntöd el hol alszotok,hova mentek,stb.Én sokkal jobban szeretek egyedül megszervezni ilyen dolgokat,egy régi kapcsolatomban is úgy volt,hogy az országot eldöntöttük,a többit meg én döntöttem el :) Nem mindegyik pasi szeret bogarászni hogy na most milyen legyen a szállás,miegymás.Azt viszont mondja meg mikor veszi ki a szabiját,hogy legyen idő mindent elrendezni,lefoglalni.
2015. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem érdektelenek a férfiak, max is a saját pasid nevében tudsz beszélni de azért az ő álláspontját is meghallgatnám.

Azt mondd meg nekem, hogy miért kell 23 évesen behisztizni?

Hát ennél kiábrándítóbb dolog nincs 1 nőben. Ülj le vele és beszéljétek meg mint 2 felnőtt ember.

2015. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy szűz a csillagjegyed! Én is pont ugyan ilyen vagyok... totál kiakaszt, ha a párom nem partner a dolgok megtervezésében, megszervezésében. Nem szeretem én se, ha rámhagy dolgokat, hogy találjam ki egyedül. Nem az a baj, hogy ő nem töri az agyát lehetséges nyaralási helyszíneken, hanem az érdeklődés hiánya. Vagy legalábbis, hogy így tűnik. És falra tudok mászni az ilyen "még csak június eleje van, majd kitaláljuk" mondatoktól.
2015. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Másnak sokkal komolyabb gondjai vannak mégsem ír gyakorira idióta kérdéseket azzal a céllal, hogy majd a sok igenlő választól erősödjön az egója.
2015. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!