Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha a lány magasabb a fiúnál? Rosszul néz az ki?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
tragédia! ki ne menjetek az utcára úgy
2015. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit fura, igen. De igazán senkit nem érdekel, lényeg hogy őket kettejüket ne zavarja.
2015. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én magasabb vagyok a barátomnál. Egyáltalán nem érdekel, hogy néz ki. A magasságunkon úgyse lehet változtatni.

Egyébként eddig senki nem mondta, hogy rosszul nézünk ki eddig, maximum annyit, hogy magasabbnak gondolta. De hát ez meg nyilvánvaló.

2015. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan párt, amiben ez a felállás. Boldogok és nem zavarja őket. Amikor látom őket, mindig átkarolják egymást, jól néznek ki. :)


Persze nem mindenki tud felülkerekedni a társadalmilag kialakult hibás nézeten, miszerint akkor férfi a férfi, ha magasabb, mint a nő. Mekkora baromság, már bocsánat.

2015. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
há hogy néz a ki?
2015. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pozitiv válaszokat köszönöm:)
2015. jún. 11. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs gond ezzel.
2015. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Édesanyám barátnője a férjét még serdülő korában ismerte meg, akkor szövődött köztük a szerelem. Aztán a lány másfél fejjel magasabbra nőtt a srácnál. A szerelem kitartott. Jelenleg 30 éves házasok...
2015. jún. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. :) Ha boldogok együtt,csak az számít. Akit zavar, annak meg igazából saját magával van problémája... Én 180 cm vagyok, az egyik exem akivel közel 3 évig voltunk együtt 173 cm volt. Soha nem zavart minket. Nem is volt beszéd téma ez köztünk. :) Sőt ráadásul, az mellett, hogy alacsonyabb is volt, török volt a fiú..Gondolhatod, mind ez együtt, hogy kicsapta a biztosítékot a környezetembe.. De boldogok voltunk. Egy élete van mindenkinek, ne a táradalom nyomására döntsünk mi a legjobb nekünk...
2015. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!