Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondta nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta nem tudja miért szeret, ez baj?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy szeret mindent bennem, és nagyon szeret velem lenni, de nem tudja hogy miért. Azt mondta, hogy ez nem baj. Nagyon szeretjük egymást, és látom rajta, hogy fontos ez a kapcsolat neki, de kicsit fájt amikor ezt mondta, ez rosszat jelent?
2015. jún. 11. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:

nem baj, azért szeret amilyen vagy és nem tudna kiemelni egy dolgot

ezzel semmi probléma nincs és ha így van, nem kell aggódnod miatta, mert ez pozitív

2015. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez a feltetel nelkuli szeretet ;) letezik es sokan erzik hogy szeretnek valakit de nem tudjak miert ^^ ez fullosan normalis :) 17/L
2015. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eleve rossz ha egy konkret tulajdonsagaert es nem komplex onmagaert szeretunk valakit,nem gondolod?
2015. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez jót jelent. Csak az szeret igazán,aki nem tudja,hogy miért szeret.Aki nem tud felsorolni dolgokat benned,hanem csak úgy mindent,és mindenért. :)
2015. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én se tudtam ezt soha rendesen megfogalmazni.

szeret,úgy ahogy vagy. a teljes egészet.

ez nem bajt jelent,hanem jót.

2015. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te voltál ott, amikor mondta, én nem tudhatom, hogyan mondta és az neki vagy neked mit jelentett. Erről nem lehet megítélni, hogy jó vagy rossz, baj vagy nem baj. Nyilván neked fejtörést okoz, szóval kellemetlen dolog, de mi lenne, ha vele beszélnél inkább erről? Attól nem veszít az értékéből a kapcsolat, ha a kellemetlen dolgokról is beszéltek, sőt.
2015. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én pont ezért dobtam a csajom, mert nem tudott semmit felhozni
2015. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudom megmondani, de ha önmagamnak kellene őszintén bevallani, az nem biztos, hogy itt ízlésesen leírható lenne. Ezért mondjuk azt inkább, hogy szerelem.
2015. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key ***** válasza:

pont hogy jót jelent, ha fel tudná sorolni miért szeret, az már elég érdek szagú lenne...

(pl..mert jó a humorod --> mert én jól szórakozok veled --> nekem az hogy felvidítasz jó..ha viszont nem tudja akkor miattad van veled..)

2015. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PearlDiver ***** válasza:

Addig örülj, amíg nem azt mondja hogy már nem szeret, és azt sem tudja miért.

Érd el, hogy szépen fokozatosan jöjjön tisztába azzal, hogy miért lehet téged szeretni (hosszú távon), és akkor stabillá válik a kapcsolatotok.

A nőket nem érdemes próbálni megérteni, amit tehetsz hogy kitapasztalod a működésük egy-egy követhető vonását és arra reagálsz :)

2015. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!