Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek a lánnyal kapcsolatban? - 22/F

Figyelt kérdés

Van egy lány (20) akivel már ~2 hónapja beszélgetek, találkozgatok és nagyon jól érezzük egymást (korábban csak látásból ismertük egymást), csak akad egy kis bökkenő: a kiszemelt lánynak van barátja, több mint 3 éve.

Igazából magam sem tudom milyen a kapcsolatuk, mert nem ismerem a fiút (26).

Távkapcsolatban élnek, szinte csak hétvégenként találkoznak. A lány állítása szerint már csak megszokás a kapcsolat, de szereti és nem akarja elhagyni a fiút, merthogy gyengének érzi magát és ő a mindene. Nem nagyon akarom ezt elhinni, mert eközben velem nagyon jól érzi magát, látom rajta, hogy teljesen felszabadult és életerős. Folyton nevetünk és megvan a kellő szikra kettőnk közt, zavarba jön sokszor előttem, de nem volt semmi, se ha társaságban vagyunk - se ha kettesben. Elköszönésekkor is csak megöleljük egymást, puszit se adtunk még egymásnak. Eléggé megkedveltem, már-már bele is szerettem. Most, hogy vége az iskolának - én leérettségiztem ő neki még vissza van 1 év - mit csináljak? Várjak, vagy fogadjam el ezt a dolgot? Elcsépeltnek hangozhat, de érzem, hogy ő nem csak egy átlagos lány, akit bárhol-bármikor-bárkivel tudnék pótolni. Rengeteg apróságról jut eszembe és sok közös dolog is van bennünk.

Remélem valaki tud valami értelmes választ adni, aki esetleg jár(t) már hasonló "cipőben".



2015. jún. 12. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Szóval a lány a barátja háta mögött sunyiban találkozgat veled. Ez neked nem elég intő jel, hogy ha esetleg összejöttök, utána vígan csalni fog, ha rádun?
2015. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igen, de őt sem csalta meg. S most feltehetően egy ideig nem fogunk találkozni, mert olyan 35 km választ el minket egymástól - a barátja után természetesen.
2015. jún. 12. 14:20
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

A csaj nem egyenes. Ha nem érzi jól magát a barátjával akkor miért van vele? Van értelme egyáltalán egy távkapcsolatnak? Csak a lányka változtathat a dolgokon.

Ha nem látja a fától az erdőt, hogy csak hétvégi szerelem és másra nem kell a jelenlegi barátjának akkor nagy baj van.

Nyilván hiába mondja valaki, hogy tegyél le róla akkor se fogsz. Majd megtanulod. Ha ennyire nem tudsz róla letenni akkor egyenes beszéddel mond el neki mit érzel iránta, mit gondolsz kettőtökről és mit látsz az Ő kapcsolatától.

Vagy tönkre megy a barátságotok vagy egymásra találtok (később szétmentek és úgy is tönkre megy a barátságotok).

Sok sikert!


27/F

2015. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Jaa, úgy mindjárt más. Biztos, téged sem zavarna, ha megtudnád, hogy a barátnőd a hátad mögött találkozgatott más férfival, de persze "nem csalt meg" :D Imádom, hogy a férfiak milyen vakok, ha egy számukra vonzó lányról van szó.

20/L

2015. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2 hónap után még senki nem tud dönteni. Valószínűsíthető hogy a lány fél kilépni, ha valóban melletted felszabadult és jól érzi magát a társaságodban. Mindenesetre esélyed van, csak hát az tény hogy 2 hónap még nagyon kevés hogy valaki dönteni tudjon.
2015. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3 " A csaj nem egyenes ".A nők nem pasik, és sokan vannak akiknek fontos hogy tartozzanak valakihez, és kapcsolatfüggők.
2015. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5: ha valaki nem érzi jól magát a meglévő kapcsolatában, de jön valaki, akivel meg igen, nem kell 2 hónap, hogy eldöntse, mit akar. én 1 hét után kiléptem a vacak kapcsolatból, mikor rájöttem, hogy ennek nem így kell lennie. nem volt olyan nehéz, főleg, mert minket is csak a megszokás tartott már össze. ha a lánynál is tényleg ez lenne a helyzet, akkor kérdező, igenis lépne. ha veled akarna lenni, veled lenne, nem nyafogna, hogy +már csak megszokás a kapcsolat, de szereti és nem akarja elhagyni a fiút, merthogy blablabla.." Ha téged akarna, akkor veled lenne. A jelek szerint nem téged akar.


szerintem egyszerű a szitu: megmondod a lánynak, mit érzel, mit szeretnél. ő meg majd eldönti. vagy szakít a párjával, vagy szakít veled.


és mielőtt azt mondod, ez nem megcsalás: ez érzelmi megcsalás, ami talán még rosszabb is a puszta testiségnél.

2015. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*ha valaki nem érzi jól magát a meglévő kapcsolatában, de jön valaki, akivel meg igen, nem kell 2 hónap, hogy eldöntse, mit akar. én 1 hét után kiléptem a vacak kapcsolatból


Egy ember nem ugrálgat 1-2 naponta kapcsolatokba. már maga az is óriási felelősség ha valaki belekezd egy kapcsolatba.És még ha nem is jó az adott kapcsolat, főleg ha lelkileg sérült valaki-az nagyon nehezen lép ki Tudod?

2015. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

rossz kapcsolat, ahol megszokás van inkább vs jó kapcsolat, ahol szeretnek és jól érzem magam. hm. lelki sérültként sem lenne nehéz a döntés. csak elhatározni kellene, és utána már magától megy minden. nehéz vagy sem, de szerintem kis önbzalmú és lelki sérült embernek is könnyebb úgy kilépnie a rossz kapcsolatából, ha ott van mellette a jó.


de itt, a kérdező esetében azért szerintem nem az a helyzet, hogy a lány annyira rosszul érzi magát a már meglévőben. különben kilépett volna belőle, amint azt látja, hogy ez nem csak fellángolás, igenis 2 napnál tovább is jól érzi magát a kérdezővel. ha rá többet gondolna, mint a pasijára, akivel amúgy csak hétvégente találkozik, akkor szerintem tuti, hogy lépne. de nem lép, ezért kétlem, hogy ez lenne a helyzet.

2015. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Én ahogy látom magam kifogok tartani mellette, mert nem tudom csakúgy elengedni.
2015. jún. 12. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!