Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyuci pici fia marad örökké?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fia marad örökké?

Figyelt kérdés

Párommal lassan egy éve élünk együtt. Mivel más-más városban éltünk, így viszonylag hamar összeköltöztünk. Még az elején, nem zavartak annyira ezek a dolgok de kezdek belefáradni, hogy mindent én csinálok. Van esély arra, hogy valaki a harmincas évei közepén megváltozzon?

Én látom, hogy akar de nagyon nehezen, lassan megy... Beteg voltam és azon a héten ő mosogatott (sajnos nem sikerült mindent rendesen elmosni), mosot (fehéret feketét együtt ), porszívózott ( a szőnyeg közepét ) és a többi. Persze ez előtt is besegített ebbe-abba. Egyetlen gyerek, anyuka mindent megadott neki, még most is.

Alapvető dolgokat nem tudott, telepakolta a mosógépet és várt, hogy tiszta legyen a ruha (nem indította el!) a kaját nem tette a hűtőbe, azt sem tudta hogy a nappaliban a kanapé ágyneműtartós... Szóval legyek türelmesebb mert bár lassan de igyekszik változni, vagy kutyából nem lesz szalonna és már soha nem fog megváltozni.

Szeretem, mert nagyon rendes ember, vicces és szórakoztató, nagyon okos mindről lehet vele beszélgetni és ő is imádja az állatokat.


2015. jún. 13. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem fog megváltozni.
2015. jún. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy látod rajta, hogy akar, csak lassan megy neki. Ha megvan benne az akarás, akkor magyarázd el neki, mit hogyan kell csinálni, egy idő múlva csak belejön.
2015. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ez kicsit több, mint "anyuci pici fia"...ne haragudj, ez már az életképtelenség határa.

Változni? Vmennyit biztosan.

Minden negatív vélemény, véleményem ellenére, ha ezzel az emberrel tegnap jól érzed magad,kijöttök emberileg, az ágyban is,akkor azt mondom sok boldogságot nektek,a primitív gyerekesnek tűnő hibái ellenére is!

Ha úgy gondolod ő életed párja,tessék kicsit több türelemmel lenni feléje.

2015. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Arról van itt szó, hogy soha nem kellett ezeket a dolgokat megcsinálnia, de nem is érdekli.

Ha mindketten dolgoztok, többször kérd meg, hogy segítsen a házimunkában. Előbb-utóbb meg fogja tanulni.

2015. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Még a szüleivel élt, egy pohár vizet sem töltött magának, mert az édesanyja ugrot minden szavára.

Sokat gondolkoztam már miért ilyen, lusta még arra is hogy figyeljen mit mond neki az ember? Vagy érti ő csak nem érdekli? Ésetleg valami nincs vele rendben? Komolyan sokszor végig gondoltam már.

Amúgy vezető beosztásban dolgozik, annyira buta nem lehet (2 diploma).

2015. jún. 13. 16:04
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg elég vicces ember, - bár a stílusát nem ismerem.

30-as embert nehéz átnevelni, ah maga nem érez rá az örömre, hogy a mosógép elindul, ha bekapcsolja..

2015. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

Ez a történet ismerős a több diplomás szerencsétlenségről, aki nem tudja, hogy a mosógépet el kell indítani. Remélem a korábbi kérdést is te tetted fel és nincs ennyi idióta az országban.


Egyébként igen, az marad. Az emberek ekkora mértékben képtelenek a változásra.

2015. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
2 diploma, vezető beosztás és azt állítod, hogy nem tudja, hogy a mosógépet be kell kapcsolni a mosáshoz? Itt valami nem stimmel :D
2015. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én még nem írtam kérdést!

Pedig, szóról szóra így történt! Bevakolta a ruhákat, és pár óra múlva kiszedtte, én meg csak néztem a száraz és koszos ruhákat!! Első gondolatom az volt talán elromlott a gép. Megkérdeztem, hogy átalakította e esetleg a programot? Ő meg csak nézet rám. Kiderült, hogy mikor bepakolta és be csukta az ajtót azt gondolta hogy majd csak ugy elindul.

2015. jún. 13. 16:54
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, 2 diplomája van és bár fizetős külföldi egyetem (Budapesten amerikai egyetem, és a másikat már Amerikában szerezte), gondolom azért valamennyi esze kell, hogy legyen...
2015. jún. 13. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!