Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még menthető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még menthető?

Figyelt kérdés
Szóval 10 hónapja vagyunk együtt. Ritkán vannak veszekedések de akkor nagyobbak. Mindent félreért és hajtja az igazát, pl tegnap szóltam Neki az étteremben, h légyszi ne facebookozz és felháborodott. :D Gépén láttam, hogy egy lányt nézeget akivel régen kevergett de nem jártak. Képeket is találtam lementve.Túltettem magam rajta, oké, de fáj. Az anyja nagyon befolyásolja mindenben, hülyeségekbe megy bele ez miatt. Pl. most 400 ezret bukott egy neve nincs biztosítónál az anyja miatt. Az egész nyarat betervezte, csak a közös nyaralásunkat nem. Tudom, hogy szeret de mégis úgy érzem, h neki a barátai fontosabbak. Én vagyok az első komoly kapcsolata, rajtam kívül nem is volt más, csak szex kalandjai.Érett Ő egyáltalán erre? Valkivel tudnék ilyenekről beszélgetni?
2015. jún. 13. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed hozzád valónak,akkor biztos így van,és nem illetek össze.Talán ő még nem ott tart,ahol te.
2015. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Haha, en mar a lementett kepnel kiadtam volna az utjat....de te tudod, sAnyargasd csak magadat..
2015. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.Esélytelen.
2015. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
minek? hogy 2 hónappal tovább legyetek eggyütt?
2015. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se nagyon bíztatnálak, de a remény hal meg utoljára. Mindenképpen beszélgess vele erről egy megfelelő, alkalmas, nyugodt helyzetben.
2015. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

Ja, szóról szóra egy szerelmes férfit és egy jó kapcsolatot írtál le.


*irony off*

2015. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy szeret"

Honnan? Biztos nem a viselkedéséből, mert az egyértelműen jelzi, hogy egyáltalán nem vagy fontos neki. Első helyen ő maga, aztán anyucikája, aztán a haverok és csak ezután jössz te. Holtversenyben a szexi, de elérhetetlen ismerős csajokkal. Akkor mégis mivel érezteti azt a szerelmet?

2015. jún. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miért vagytok még együtt.. A helyzet változni már nem nagyon fog, neked viszont legjobb lenne, ha minél hamarabb túl lennél rajta.
2015. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!