Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Belefér,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Belefér, míg fizikailag nem csinál semmit? 20L

Figyelt kérdés

Szerintetek egy rendben működő kapcsolatba be tud férkőzni egy 3. fél? Vagy fel tudja kelteni komolyabban a pár egyik felének az érdeklődését egy 3. személy? 20L


Milyen esetben fordulhat elő ilyesmi?


Igazából a barátomról lenne szó.


Tudom, hogy nagyon tetszik neki X.Y., jóban is vannak, de elfojtja magában, aztán mégis közeledik a lányhoz valamilyen szinten...


Szóval mindig mellé sodródik valahogy, pedig tudom akár hetekig se beszél vele.. (Nyomon követem a dolgait onnan tudom, de nem csalt meg)


Nekem ez magas. Valaki megmagyarázná?


Fejtse meg valaki nekem, mert én már belefáradtam.


2015. jún. 13. 20:29
 1/6 opened paradise ***** válasza:
84%

"De nem csalt meg"

*még


Van barátnője,de tetszik neki valaki és ki is mutatja,sőt,"véletlenül" folyton mellé is sodródik?

Szerintem itt csak idő kérdése.

2015. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne hallgass erre a kétes állagú paradicsomra. Ha erős a kapcsolatotok, oda 3. nem tud beférkőzni.
2015. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lélekben, és minden porcikájában a másik ember kell neki, nem te sajnálom.Esélyes hogy foglalt az illető és csak ezért van még melletted.
2015. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak beszélgetnek. Barátok mondhatni.


Az viszont zavar, hogy vonzódik hozzá. Nem vakságot ígért, de ez már túl megy a 'megnézem és tovább állok' kategórián.


Mostanában nem csevegnek, de jóban vannak.

2015. jún. 13. 21:45
 5/6 omba ***** válasza:

Én most nagyon szerelmes vagyok... nem kell semmit visszafojtanom, és nem "sodródok" sehova.


De tudom, milyen dolog az, voltam úgy is, - az a Kijárat keresése.

20 évesen ne fáradj bele semmibe!

2015. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Megint te?! A szexchates pasid, aki megírta a csajnak, hogy mennyire kívánja és ha te nem lennél, akkor... (itt durva szexfantáziák). Te meg hetek óta vergődsz és kutakodsz. Tiszta hülye vagy, de a jelek szerint szeretsz szenvedni, inkább eljátszod a tanácstalan kislányka szerepét, mint hogy kirúgd ezt a férget, hát akkor legyél partner ebben a hülye kis játékában, miközben az önbecsülésed a béka segge alá süllyed.
2015. jún. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!