Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4. napja nem beszéltünk. Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4. napja nem beszéltünk. Ez a vég?

Figyelt kérdés

A barátommal, akivel egy éve vagyok együtt nagyon csúnyán összevesztünk 5 napja. Sokszor vitatkozunk de amúgy nagyon jól megvagyunk. Ez a mostani vitánk volt a legdurvább, nagyon megbántott, tudom én is őt. Úgy beszélt velem ahogy eddig még soha és ez is nagyon rosszul esett. A probléma amin összevesztünk, az már egy ideje meg van. Akkor kezdődött, amikor rendelt magának egy férfi szexuális segédeszközt, mert keveset szexeltünk. Ez is nagyon rosszul esett, mert én is ugyanúgy vágyom a szexre, mint ő, és nekem is nagyon hiányzott, de mikor mondtam neki ezt, ő jött azzal a szöveggel, hogy ő szerinte én nekem annyira nem fontos a szex, mert én nő vagyok...... Nagyon nagyon rosszul esett, hogy ő inkább rendelt magának egy mű valamit, mint sem hogy velem lett volna együtt többet, és az is, hogy ennyire nem ismer, ha tényleg úgy van vele, hogy én megvagyok szeretkezés nélkül, de ezen túl tettem magam. Aztán hirtelen nem volt képes élvezni velem a szexet, mert óvszert használunk védekezésnek, és ő arra vágyik hogy velem legyen és ne pedig egy gumival. Elmenni sem tud már rendesen, mert neki hirtelen annyira élvezhetetlenné vált a szex amivel egy évig nem volt probléma, imádtunk együtt lenni, volt olyan esténk, hogy pár óra alatt 3-szor is lefeküdtünk. Erőlteti hogy szedjek fogamzásgátlót, de nekem fenntartásaim vannak, a családomban mindenkinek szívbaja van (papám mélyvénás trombózist kapott pár éve, édesanyám és nagymamám (akinek egyébként koszorúér szűkülete is van) magasvérnyomásos, a másik nagymamámnak műtötték a szívét, többször is infraktust kapott. Szóval van elég szívbetegség nálunk. Elég sok rosszat olvasok fogamzásgátlókkal kapcsolatban, főleg a trombózisra hajlamos embereknek nem ajánlott és mikor mondtam ezt neki nem értette meg. Mondtam, hogy adjon kis időt és ráveszem magam, de nem volt túl megértő. Nem volt soha ilyen, az utóbbi hetekben kicsit más, mint szokott lenni és nem kedvelem, azt amilyen most, hiányzik a régi barátom. Szóval ezen a fogamzásgátlón nagyon összevesztünk, meg még pár ehhez kapcsolódó dolgon és most 4 napja nem beszéltünk egymással. Haragszom rá, azért ahogyan beszélt velem, és azért mert nem érti meg, hogy miért kértem még időt, akárhányszor csak írnék neki, mindig eszembe jut, amiket mondott, és ahogy mondta. Szeretem, de valahogy nem hiányzik az, hogy most beszéljünk, elveszíteni mégsem akarom. Nemtudom miért van az, hogy nem szenvedek attól, hogy nem beszélünk, mikor szeretem, kicsit megijeszt ez az érzés.

Két napja megkérdezte hogy hogy ment a vizsgám, azon kívül még beszéltünk 3 egyszavas mondatot és azóta semmi. Ez vajon most a kapcsolatunk vége lesz? Mit csináljak, írjak neki? Hiányzik, mert tényleg egy éve vagyunk együtt, jól megvagyunk és hát eddig úgy volt, hogy mindketten szeretjük is egymást. Írjak neki? vagy várjam meg, amíg ő ír? Vagy tényleg így lesz most vége a kapcsolatunknak? Teljesen tanácstalan vagyok :/



2015. jún. 13. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

El lehet menni kivizsgáltatni magad, és ahhoz mérten írnak majd fel neked fogamzásgátlót. Nem a 14. században élünk.


Egyébként meg valahol neki is igaza van, valahol neked is. Szóval most nem csak "kérdezőnek" adnék igazat.


Vagy sikerül helyrehoznotok a szexuális életeteket vagy vée.

2015. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem írnék neki.Eltávolodott tőled,nem tud már mibe belekötni,ezért jön a fogamzásgátlóval,érdekes eddig jó volt neki a gumi.Most már azért sem jó,mert szerintem nincs merevedése benne,mert nem vonzódik hozzád már annyira.Más-más sérelmeitek vannak a szexszel kapcsolatban,amit nem lehet vele megbeszélni mert fafejű,plusz még berendel egy játékszert is,ami nem tudom mi,de ha nem olyan ami kettőtök örömére van,az gáz.Nem keres téged,ha annyira hiányoznál lépne valamit.Lehetőleg ne alázkodj meg,és ne csináld amit mond,tarts ki a guminál mindenképpen.Ha nem jelentkezik,és nem akarja megbeszélni a dolgokat,akkor meg be kell fejezni az egészet.
2015. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdést úgy írtad ki, hogy csak a te szemszöged ismerjük, de nem teszed szóvá, mit és hogyan éreztetsz vele.

Felsorolod, hogy Ő mit tett, Ő mivel bántott meg, Ő mit nem beszél meg, Ő, Ő és Ő. Így mi sem fogunk olyan választ adni, amiben nem ő a bűnbak. Nincs köztetek kommunikáció, és ahhoz mindketten kelletek. Nem kamaszok vagytok és nem pár napos fellángolásról, hanem egy éve tartó (feltételezem komoly) kapcsolatról írsz. Akkor kezeljétek is úgy, mindketten, együtt.

2015. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Interferencia ***** válasza:
Írj, és akkor kiderül, hogy mi is a helyzet.
2015. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd rá magad olyan dologra ami árthat az egészségednek és félsz is tőle vagy pedig mindenképpen egy orvossal konzultálj elötte. Ugyanakkor szakítsatok.. pont most szívok egy olyan alannyal én is akinél nem tudom teljesen eldönteni mennyibe vesz engem. Viszont aki otthagy téged a gumiért és nem érti meg amiket mondtál egyrészt önző másrészt látszik mibe vesz téged. Sze.xre tart. Ilyennel akarsz tervezni? Dobd a fenébe. Bár az én párom lenne ilyen amatőr már tudnám mit tegyek vele.
2015. jún. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hm. Mi is egy éve vagyunk együtt a párommal és azt hiszem, hogy a szeuális életünk most van a csúcson. Egy év után nagyon nem kéne még gallyra mennie ennek, szerintem.

Azért a gumi miatt így összeveszni, túlzásnak tartom. Elhiszem, hogy kényelmetlen meg nem adja át teljesen az érzéseket, viszont rájátszania nem kellett volna("neki hirtelen annyira élvezhetetlenné vált a szex"), hogy hátha akkor beadod a derekad a tablettára. A te álláspontodat is megértem, amikor én először elmentem a nőgyógyászhoz tablettát íratni, akkor kb nem kérdezett semmit sem arról, hogy milyen betegségek voltak a családomban, ha anyukám akkor nem jön velem és nem mondja el nekem még a váróban, hogy ezeket akkor is mondjam el neki hogyha nem kérdezi, akkor kitudja milyen gyógyszert írt volna fel. Trómbózisra hajlamos embereknek valóban nem nagyon ajánlott, aláírom, de annyi más féle fogamzásgátlás létezik. Miért nem kerestetek valami alternatívát? Nem az a jó megoldás hogy várjon addig, amíg nagy nehezen ráveszed magad. Utána meg rittig, hogy ő lett volna a ludas, ha valamilyen mellékhatása lett volna a gyógyszernek.


Én a helyedben írnék neki, röviden tömören annyit, hogy mit gondol, megbeszélhetitek-e.

2015. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!