Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenáron érdemes összeköltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenáron érdemes összeköltözni?

Figyelt kérdés
A párom 26 éves, én 25 vagyok. 3 éve viszonylag jó párkapcsolatban élünk, ezidáig nem volt panaszunk semmire. A barátnőm viszont már 1 éve folyamatosan erőltetni akarja, hogy költözzünk össze, ami sajnos jelenleg kicsit bonyodalmas számomra a családi vállalkozás miatt, ami leginkább helyhez köt engem és állandó figyelmet kíván. Ez miatt én nem tudok egyelőre elszakadni itthonról, amit ő egyre kevésbé tolerál, és azzal fenyeget ha nem költözünk össze hamarosan, akkor elfog hagyni mert ez számára annyira fontos dolog..Jelenleg 15 km-re lakunk egymástól és akkor találkozunk amikor akarunk, nem nagy távolság, általában munka után vagy én vagy ő alszik nálunk,csak elmondása szerint ezt már unja és az összeköltözéssel egy komolyabb szintre szeretne lépni,viszont az én helyzetemet nem meg nem akarja elfogadni.

2015. jún. 13. 23:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú tag a 25 évvel.
2015. jún. 13. 23:47
 2/10 anonim ***** válasza:
15 km az nudli.Mi a gondja pontosan,hol akar összeköltözni,az ő lakhelyén ?
2015. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Meg kell értetni ezt vele amit fent leírtál, és megmondani neki, ha tényleg szeret, akkor miért nem költözik ő oda?

Nehogy már ő dirigáljon ebbe. Ez egy olyan döntés hogy mind a 2 félnek egyszerre kell dönteni, nem csak 1nek.

Nincsen meg az összhang. Beszélgessetek el erről a dologról egy kicsit.

2015. jún. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is azt kéne felajánlanod neki, hogy költözzön ő hozzátok.
2015. jún. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Érzelmi zsarolás. máskor is szokott ilyet csinálni?

Én a helyedben vigyáznék ezzel a nővel...

15km nem sok,költözzön ő hozzád,ha annyira akar.

2015. jún. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

en megertem a baratnodet, hgy nem csak egy pasit akar mar 26 evesen, hanem egy part, akivel egyutt is lakik. ennyi idosen azert tobbre vagyik az ember, mint hogy csak jarjon valakivel... ez 18-20 evesen normalis.

en is lelepnek a helyeben, inkabb keresnek olyat, akivel komoly kapcsolatot lehet kialakitani, mert ez igy semmi...

2015. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elég sűrűn csinált ilyet,de időbe mindig leállítottam, de ezt most teljesen komolyan gondolja.
2015. jún. 14. 11:13
 8/10 anonim ***** válasza:

az ember, akit szeretsz, ugyanúgy állandó figyelmet kíván. nem mondhatod neki, hogy majd pár év múlva törődsz vele, mikor az üzlet lazul. ráadásul a gyakorlat nem azt mutatja, hogy pár évig hajtasz, aztán minden megy magától, mint a mesében.


az együttélés csak akkor bonyodalmas, ha nem is szeretnéd igazán.

vagy minden éjszaka ébren égeted a villanyt és új megoldásokon gondolkozol, vázlatokat készítesz és tervezel?


ez olyan, mint a gyerek. sose jön jókor és sose "jön el az ideje," csak amikor szeretnéd is.

2015. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen egy nő (általában) már a családalapításon gondolkodik, nem az ide-oda vándorláson...
2015. aug. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
sztem ennyi idős korban, ennyi év kapcsolat után ez egy reális kérés.
2015. aug. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!