Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem harcolom ki soha sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem harcolom ki soha sem kapom meg amit akarok?

Figyelt kérdés
Soha sem szerettem a veszekedést és nem hisztizek a kedvességért vagy a figyelemért, megértő vagyok, a dolgokkal kapcsolatban. Általában másokhoz is így állok és aki kevesebbet kér (nem követelőzik a viselkedésével) annak többet adok, jobban tekintettel vagyok rá. Viszont sajnos sokszor nem ezt látom. Úgy érzem az emberek visszaélnek ezzel. (Ha választani kell akkor nekem mondanak nemet, hiszen én nem fogok veszekedni (de azért nekem is fáj...)) Sokszor látom, hogy a nők korlátozzák a párjukat (nem mehetsz sörözni a haverokkal) és kikövetelik a jogaikat. Ezeket a lányokat minden srác leszólja, de mégis mellettük maradnak. Én pedig nem kapok semmit, hiszen én megértő vagyok... miért van ez?
2015. jún. 14. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség aközött, hogy valaki nem szeret veszekedni és megértő, és aközött, hogy behódol a másiknak, alárendeli magát és mindent lenyel. A legnormálisabb helyzet az, amikor a párkapcsolatban mindkét fél őszintén el tudja mondani, hogy neki mi a problémája, ő valamit miért nem szeretne esetleg, vagy hogy máshogy gondolja ezt, szerinte máshogy kéne csinálni; és közben megvan az egyensúly ez és a másikért való áldozatok hozása között.
2015. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te vagy a csendes,megértő lány,akit lehet mellőzni és félrerakni,mert hagyja.Sokáig voltam én is így,de amikor meg a sarkamra álltam,akkor sem sikerültek jobban a dolgaim.Egyszerűen nem a megfelelő ember érdekelt soha.Ha valakit nem érdekelsz,akkor lehetsz megértő is,határozott is,ugyanúgy hidegen hagyja.Nekem is van az életemben valaki,akit még szeretek,és most taktikát váltottam vele szemben.Talpraesettebb lettem,viszont így is csak annyit értem el,hogy javult köztünk a viszony.Nem hinném,hogy kellenék neki.Sajnos ez szerencse kérdése is,ez van.
2015. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!