Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogy érint, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Lányok, hogy érint, ha a barátotok nyilvánosan belemarkol, vagy rácsap a feneketekre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Velem nem merné megtenni, hogy így megalázzon - nem vagyok se a k.rvája, se a kancája.
2015. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
megfogni még oké, de nagyban markolászni/csapkodni nem szokta nyilvánosan :D nem egy tahóval járok szerencsére...
2015. jún. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

Hát, én pasiként csinálnám, de nincs kivel.

Igazából ezt csaj az amolyan vagányabb, kemény fenekű csajokkal érdekes csinálni. Így nincs hozzá érdemes csaj. Puha feneket meg nem is szabad, mert fáj nekik...

2015. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak egy paraszt csinál ilyet nyilvánosság előtt, az utcán, barátok mellett, stb. Ha végig simítja a fenekem azzal semmi bajom, de ha elkezd markolászni, meg csapkodni, elég gyorsan leállítanám, hogy fékezze már magát, aztán elbeszélgetnék vele, hogy szerinte ez normális-e? Ha az, akkor semmi keresni valónk nincs egymás mellett.
2015. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem zavar, ha néha megsimítja vagy egy kicsit belemarkol, de ne legyen mindig rágyógyulva a fenekemre nyilvánosan, mert az kellemetlen lenne. Nem vagyok ellene, de csak akkor, ha tud mértéket tartani.
2015. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Csatlakozom a többséghez, egyszer-egyszer egy kis végigsimítás, kis markolás még oké. Nem túl látványosan és nem túl feltűnően. Azt még fogjuk rá, hogy szeretem is. De ha erőteljes szexuális töltettel, mindenki orra előtt csak markolászzal, csapkodja, satöbbi (ez utóbbit amúgy sem szeretem, mégis, mi a jó neki benne?), akkor azért azt nem tartanám normális viselkedésnek.


Még szerencse, hogy ennél érettebb, és nem csinál ilyeneket.

2015. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
bezzeg ha 1 vezérhím csapna rá akkor azt írnátok huuu de sexy férfias határozott ez a pasi mindenki elött rácsap a fenekemre
2015. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
#7 személyében gyorsan megjelentek a komplexusos, mindenki hibás csak ők nem fiúcskák
2015. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Valamilyen szinten megértem, hogy a férfiak szeretik ily módon kifejezni azt, főleg haverok / kollégák / család előtt, hogy "birtokolják" a nőt... de őszintén szólva zavarba hoz vele, feszélyez. Nem szeretem.

Általában az első ilyen eset után, amint kettesben maradunk elmondom neki, hogy mennyire rosszul érint ez a dolog így nyilvánosan és tiszteletben tartja onnantól.


26N

2015. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Néha beleszokott séta közben, boltban egyszer csapott csak, meglepődtem, mert nem számítottam rá, de tetszett és mosolyogtam, viszont így néha én is belemarkolok popsijába.

N

2015. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!