Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy a barátom ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a barátom ilyen szinten nem keres?

Figyelt kérdés

A barátom egyetemre jár, egy nagyon komoly vizsgája még hátravan, és tudom hogy tényleg szinte egész nap arra tanul. Facebookon nem lép már be napok óta, oké, ezt megértem. De rosszul esik, hogy még egy sms-t sem képes írni napok óta, és hogy ilyen szinten nem gondol rám. Miért?

4 éve vagyunk együtt, 20L


2015. jún. 14. 12:35
1 2
 1/12 Interferencia ***** válasza:
87%
Írj te.
2015. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt régebben, hogy én írtam neki, és ha egyáltalán válaszolt, akkor azt flegma stílusban tette. Rossz a kapcsolatunk, de egymagam nem tudok tenni érte. Kevés vagyok ehhez, pedig én annyira szeretném. Eljutottam már oda, hogy vagy ő ír, vagy nem beszélünk.
2015. jún. 14. 12:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben valószínűleg ő is ráunt, hogy egyáltalán nem keresed.
2015. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Közeleg a vég, keress más pasit!
2015. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Interferencia ***** válasza:
94%
Mindenesetre a vizsgáig ne erőltesd a témát, ha túl van rajta, beszéljétek meg a dolgot.
2015. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
a mai nőknek nehezére esik felhívni telefonon valakit vagy rá írni? keresd te ha már ilyen fene nagy egyenlőség van
2015. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem gáz, hogy ez egy 4 éves kapcsolat.Olyan fiatal vagy.Több időt már tényleg ne pazarolj rá!!!!
2015. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem normális. Az egyik exbarátom még akkor is írt és felhívott, amikor az orvosin készült az államvizsgára.

Mindenkinek arra van ideje, amire akarja hogy legyen. Szerintem 5 percet tudna rád szánni.

2015. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az a normális egy kapcsolatban hogy heti 2-4 alkalommal találkozunk személyesen és mindig legyen heti 2 nap amikor egyáltalán nem beszélünk egymással.
2015. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Ezt néha én is érzem, persze nem olyan barátom hogy napokig nem írna, de ő is nagyon nehéz vizsgákra készül még mindig...és én is nagyon magamra vettem az elején. De megbeszéltem vele, elmondta hogy csak túlesik a vizsgákon és végig velem lesz. Ha ez a vizsga után is így megy, beszéld meg vele. Mert ez így csak téged tesz tönkre és ezt nem szabad hagyni!
2015. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!