Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fog ez valaha változni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog ez valaha változni, vagy feleslegesen kínzom magunkat?

Figyelt kérdés

Párom és én 3 éve vagyunk együtt. Ez idő alatt nyilvánvalóvá vált, hogy sok, számomra zavaró tulajdonsága van. Vagy pontosabban hiányossága. Én fontosnak tartom a helyesírást, a választékos fogalmazást, a tájékozottságot, olvasottságot, stb. Nem kirívó mértékben, de azért egy olyan hétköznapi szinten. Nála ezek nincsenek meg, legalábbis nem annyira, ahogy én szeretném. A helyesírásban a mai napig én javítgatom ki, igaz, most már nem túl gyakran. De ugyanez igaz a fogalmazókészségére, abban sincs a topon, és még sorolhatnám. Én pedig annyira szeretnék rá felnézni, de így nem tudok... Mikor beszélgetünk, legtöbbször én hozom fel a témákat, hogy épp ezt hallottam, vagy azt olvastam, rá pedig szinte minden az újdonság erejével hat. Zavar, hogy ő nem érdeklődik a világ dolgai iránt, és rengeteg dolog, amiről csak úgy elméleti szinten beszélgetnék teljesen ki is esik, mert tőle azt a választ kapom, hogy mivel vele ilyen nem történt, nem tud rá mit mondani. Szeretném, ha magától jutna el oda, hogy fejlessze magát, hogy fejlődni akarjon, és ne csak az én unszolásomra. De nem tudom, hogy ez el fog-e jönni valaha, tekintve, hogy már lassan 30 éves.

Persze most csak a zavaró dolgokat írtam, egyébként viszont rengeteg jó tulajdonsága van, mindezek ellenére még mindig nagyon szeretem őt, és habár távkapcsolatban élünk, kitartottam mellette. A mai napig konkrétan sírva fakadok (pedig egyáltalán nem vagyok az a sírós típus), ha úgy érzem, ma nincs rám ideje, vagy ha nem a tervezettek szerint sikerül a találka és el kell halasztani akár csak egy nappal. Voltak már egyébként mélypontjaink is a fentiek miatt, de akárhányszor megpróbáltam szakítani, 1-2 nap után mindig visszataláltunk egymáshoz. Hiába próbáltam, nem tudtam jól érezni magam nélküle, és akarva akaratlanul rajta járt az eszem. Azonban a fenti dolgok nélkül nem hiszem, hogy zavartalanul boldog közös életünk lehetne. Szóval a kérdésem, hogy vajon érdemes várnom a változásra, vagy inkább mégis új életet kéne kezdenünk, akármennyire szeretem és fáj is?

L


2015. jún. 14. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
megváltoztatni nem tudod, de lassan mindenki változik. néhány év múlva érezhető változást fogsz látni
2015. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítás lesz a vége előbb-utóbb, mert mégha nem is mondtad ki, az írásodból az jön le, hogy szerinted nincs akkora értelmi szinten, mint te. Márpedig az nem jó...
2015. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lorant Endre ***** válasza:

Nem értek egyet. Ha szereted, ezek a dolgok nem fontosak. Szeret téged a srác őszintén? Kedves veled? Törődik veled? Jól érzed magad vele? Ha ezekre a kérdésekre a válasz mind igen, akkor min gondolkozol? Már ne is haragudj, leírtad, hogy rossz neked nélküle vagy ha nem találkoztok...akkor hogy járhat az agyad a szakításon?? Tudod, hogy manapság mennyire nehéz hosszú távú kapcsolatot találni? (most a legtöbben majd megcáfolnak..) de igenis így van.


Ha úgy érzed, hogy szereted Őt, akkor ne hagyd el! Járjatok színházba pl, operába, ezeknek nagyon jó nevelő ereje van.

2015. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fog megváltozni. A kapcsolatotokban te vagy a vezető,és irányító. Ennyi. Felnézni max azért fogsz rá,mert soha nem csal meg,kitart melletted,és szeret téged. A mai világban ez nem is olyan kevés.


46 / F

2015. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hibbant tyúk tipikus esete. Már elnézést, de ez van.

Fel akarsz rá nézni? Térdelj le.

Nem úgy. Hanem lazíts, építsd le az egódat.

Miss Tökéletes.

2015. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!