Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyamek miert nem tudjak elfogadni?

Figyelt kérdés

Hello.

Kicsit hosszi lessz a problemam de azert leirom.

Szoval en nekem meg csak egy kapcsolatom volt eddigi eletem soran egy roma fiuval. 14eves koromban jottunk ossze, majd 2evet toltottunk egyutt. Aztan az en hibambol szetmentunk. Az apja szerzett neki munkat maga mellet festonek nemetorszagba. En elleneztem hogy kimenjen, ezert hat szetmentunk. Szuliem sohasem szerettek. Utaltak ot mindig. Hiaba mindent megtett a baratom minden egyes alkalommal ha jott a szuleimnek mindig hozott valami aprosagot. Tesoimmal nagyon jol kijott.. De a szuleim gyuloltek. Egyebkent tiszta rendezett csaladbol jot..2 tesoja van szulei dolgoznak apja nemetbe..az edesanyja a sajat falujukban egy boltban.

Az a baj hogy hazajott ea ujra talalkozgatunk..csak sajnos titokban

Szuleimnek nem merem elmondani mert mar biztos kitagadnanak erte..

Ocsarolos kommenteket koszii nem kernek...csak normalisakat. Bar ketlem hogy kapneek

Egyebkent en 17 o 21 eves"


2015. jún. 14. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert roma gyűlölők
2015. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vannak cigany baratnoim is
2015. jún. 14. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Rákérdeztél már, hogy ez miért van? A barátnőidet kedvelik?
2015. jún. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze!

Hat mert aztmondjak hogy nemhozzamvalo.meg hogy nezki stb

2015. jún. 15. 03:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!