Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom is ilyen?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyunk együtt,és elárulta,hogy a nagyapja pszichiátriai kezelés alatt áll,mert a féltékenységből majdnem megölte a felesége munkatársát,és folyton birtokolta,ki sajátította.

Észre vettem,hogy a barátom is ilyen.Többször mondta,hogy "Te csak az enyém vagy","Soha se leszel a másé,csak az enyém","Ölnék érted annyira szeretlek".Sokszor kérdi kikkel járkálok,mitcsinálok,sms-t írj,hogy hol vagyok?,volt,hogy már követett egyszer kocsival,mikor a városba mentem vásárolni.Szóval nem tudom.

Mit tehetnék?


2015. jún. 15. 13:55
 1/7 Mumusan ***** válasza:
Beszéljétek hogy kell egy alap bizalom. Lehet hogy egy idő múlva elhagyja ezt a kényszeres viselkedést. De igen, lehet hogy öröklött dolog.
2015. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már beteges... ez a Te csak az enyém vagy azt jelenti, hogy a tulajdonának tekint.
2015. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy döntesz egyszer hogy legyen vége a kapcsolatnak,nem lesz egyszerű menet,nem tudsz tőle majd megszabadulni.
2015. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretem,és nem szeretném elhagyni,de nem akarom,hogy későbbiekben rosszabb legyen.
2015. jún. 15. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy örökletes. De beszélgessetek el erről alaposan. Addig még talán nem is akkora probléma, ha megkérdezi, kikkel járkálsz, végül is lehet rá kíváncsi.

Az viszont már tényleg erős, hogy követ a kocsival.

2015. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szóval nem tudom. " - én meg igen... örökölte nagypapi elmebaját.

Követ téged kocsival?

Hát azért ez sok nekem.


Szerintem semmi bajod nem lesz abból, ha természetes halállal halsz, ehhez viszont jobb lenne megszabadulni ettől a betegtől.

2015. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

Voltam már egy párszor szerelmes,- de valahogy bennem ez nem kapcsolódott sohasem az öléssel.


Ezek az sms-ek: hol vagy... hát határeset, de az hogy követ szerintem két dolgot jelent:

1. a tulajdonának tart

2. bizalma benned: semmi - szerintem kész elgondolása van, mikor, kivel hogyan csalod...


Gáz. Én szabadulnék tőle, ez az idővel haladva mindig romlik.

2015. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!