Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Ha állandóan a szex járna az eszében,állandóan tapizna,meg rád mászna olyan szinten,hogy már semmit se tudnál csinálni ? Se tv-t nézni,se kocsit szerelni,se füvet vágni,se borotválkozni normálisan,mert nem bír magával ? Hol az asztalon,hol itt hol ott,már nincs olyan bútor a lakásban,meg olyan helység ahol ne történt volna már valami.
2015. jún. 15. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
nem!
2015. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Volt ilyen hölgy ismerősöm és egy idő után halál amit művel :) Mindenképpen kirakná ma szűrét egy idő után, ezt nem lehet bírni hosszú távon. (tényleg, ez csak látszólag a mennyország)
2015. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Nő vagyok. Én is szoktam ilyen csillapíthatatlan lenni. Mindig ugyanaz az oka: nem volt elég jó az ágyban a partnerem. Ezen azért gondolkozz el, mert egy nő, ha úgy rendesen meg van rakva, akkor nem bír ennyit.

És nem az a jó szex, amikor két csók után bevágod neki, és 3 erős mozdulattal kiabálva elmész. Egy nőt fel kell izgatni rendesen, és akkor már elég a 2 mozdulat is, hogy robbanjon :)

28N

2015. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Ilyenkor úgy meg köll prücskölni a nőt, hogy a füle is ketté álljon!

Jól írja az előző, gyönge férfinek nem való nő, csak ha az frigid.

2015. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Dettó azt tudom mondani, mint a harmadik hozzászóló. Akkor nem tudtam leállni, mikor a barátom képtelen volt arra, hogy én is elmenjek, mert maximum fél percig bírta a szexet és rögtön elment.
2015. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Van egy ilyen betegség is, csak mondom. Közel sem csak akkor van ez ha nem tud kielégülni. Sőt, öngerjesztő a folyamat.

Te meg kikészülsz tőle.

2015. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

igazi nimfó kerüljön el messzire,kiéhezett puncival nincs bajom viszont,volt már nimfó csajjal kapcsolatom


az beteg! és első két nap még vicces,de utána nem.


egyébként eszembe sem jutna eszembe füvet vágni meg kocsit szerelni de kedves ha még óvna is a nagy melegbe :D


de borotválkozás közben elhesegetném mint a vadlegyet (:

2015. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Imádok szerelmeskedni, de azért ez már sok lenne. Nimfománia level 100. Napi 4-5 aktus ok, de egész nap csinálni...szerintem szakítás lenne ebből.
2015. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jóból is megárt a sok..
2015. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de a barátomnak volt nimfomán nője. Azt mondta, hogy nyilván egy darabig izgi, de utána már gáz, hogy igazából aludni sem tud normálisan. ... Szóval ha nekem túl sok, vagy túl kevés lenne, akkor váltanék.


Kérdés, hogy hányszor vagytok együtt hetente?

Szerintem napi egy (maximum!!! Én belehalnék, de tegyük fel...) normális, és heti egy (ebbe is belehalnék, de máshogy) is az. E között a kettő között széles a skála.

2015. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!