Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy higgyem el, hogy kövéren...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy higgyem el, hogy kövéren is tetszhetek neki és engem akar annak ellenére, hogy ő normális alkatú?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Idő kérdése, de az én férjem is ilyen. Szeretett 68 kilósan is, és szeret most közel 100kg-san is. Bár kettő között szültem két gyereket és most is teszek a súlyom ellen, látja, hogy akarom a változást. Hogy őszinte legyek, őt egyáltalán nem érdekli a súlyom, így is, úgy is letépi rólam a hálóinget este :))))
2015. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan az én párom nem vékony, de még így is én vagyok a testesebb, és én sem akartam elhinni, de tényleg így szeret, sőt... :D.
2015. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én testesebb vagyok, mint ő
2015. jún. 15. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:

A szépség relatív fogalom, mindenkinek más az ízlése más tetszik.

Azért, mert te magadat kövérnek látod, az még nem azt jelenti, hogy úgy is van!

Egyébként a kérdésed nagyfokú önbizalomhiányról árulkodik! Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, ha nem tetszel magadnak, akkor változtass rajta!

De a párod elfogadott olyannak, amilyen vagy, neki te jelented az ideált, tehát jó lenne, ha te is megbékélnél magaddal!

2015. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinned kell, csak látnod és felismerned a jeleket. :) Hozzád ér tétovázás nélkül? Megölel? Kíván, ha ágyba bújtok?

Ha ezek megvannak, akkor nincs gond. Közhely, de a szerelem széppé varázsol a másik szemében. :) Igen, vannak testi hibáid, mindenkinek. De nem ennek ellenére, hanem ezekkel együtt tetszhetsz a másiknak. :)


Párom és köztem 20-25 kg van - az én javamra, sajnos. Teszek érte, hogy így is szépnek lássam magamat, ha ez megvan, ő is annak fog látni. :)

Amiket neked írtam, nálunk is igaz. Volt olyan pasim, akinél azt láttam, hogy jó-jó, de nem vagyok igazából az esete. Éreztem, láttam minden mozdulatában, ha hozzám ért. Most azt érzem, hogy a párom így akar, ahogy vagyok. :) Ezt az érzést kell keresned neked is. :)

2015. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Ez most egy ismerkedési szituáció, vagy már régebbi kapcsolat?


Ha az előbbi: bőven akadnak olyan férfiak, akiknek a teltebb idomok jönnek be. Az egyéni ízlések különbözők, nem MINDENKI ugyanazt szereti, bármennyire ezt próbálják elhitetni sokan, a saját ízlésüket etalonként feltüntetve. :)

Ha az utóbbi: létezik olyan tényező, hogy KÖTŐDÉS. Amikor a másik lénye számít, függetlenül a kisebb-nagyobb változásoktól. A külsőt az emberek többsége néhány hét alatt szokja meg, az már nem okoz extra örömet (max. ha nagyon kicsípi magát valaki időnként), de a személyiségért élethosszig lehet rajongani, hiszen az mindig egyszerre nyújtja a biztonságot és az újdonságot is. Ha CSAK a tökéletes külsőn múlna a társkapcsolat, akkor mindenki szakítana/válna néhány év elteltével, mert az idő mindenkin meglátszik, X idő után már senki nem olyan, mint a megismerkedéskor.

2015. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Be kéne kereteztetni ezt a 6-os választ, legalábbis arany kerettel. Ott a pont!
2015. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!