Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a megoldás? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás? Hogyan viseljem el?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy a férjem bátyjának a felesége ki nem állhat engem. Már annyiszor próbáltam vele jóban lenni, közeledni felé, de ő nem hajlandó velem kommunikálni, sőt egyenesen gyűlöl, teszem hozzá, hogy ok nélkül!!! Van egy közös vállalkozása a férjemnek és a bátyjának, ahol hétvégente kell dolgoznom, az említett nővel és kb már ott tartunk, hogy felemeli rám a hangját. Ami a legrosszabb, hogy a férjem nem áll ki mellettem, sőt még engem olt le, hogy hagyjam békén ilyen szarságokkal , őt ez nem érdekli, főleg az ilyen konfliktus helyzetek. Részben megértem, s igaza van, mert totál gyerekesnek tartom ezt, de mit tegyek, ha ez a nő meg folyton mar engem? Sajnos én ilyen érzékeny típus vagyok és rosszul esik. Nem tehetem meg, hogy nem megyek dolgozni hétvégén, mert akkor meg anyósom és a férjem tesójáék szóvá teszik, hogy miért nem megyek segíteni,mert van munka bőven. Csak már ott tartok,hogy rettegek a hétvégéktől,amikor együtt kell dolgoznom velük :S 26N

2015. jún. 15. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Férjedre jobban haragudj,mert nem képes arra hogy melletted kiálljon.Próbálj erős lenni,és mondd meg a nőnek hogy ha már kénytelenek vagytok együtt dolgozni,ne szóljon hozzád,mert nem vagy kíváncsI rá.Ha nem változik a helyzet,mondd meg a férjednek nem fogsz menni hétvégén,mert nem akarod tönkre tenni magad idegileg.
2015. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ezt nagyon nem értem...most akkor ingyen dolgoztatnak a férjed családja??? Nincs jobb dolgod felnőtt nőként, mint besegíteni oda? Miért nincs normális munkád? Miéééért?:DDD

Am tényleg nem értem...keress más munkát, azt a pics..t meg hagyd a f..szba:D

2015. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha most te ebbe a vállalkozásba tényleg konkrétan csak besegítesz, ingyen vagy minimális pénzért, akkor az lenne a legegyszerűbb megoldás, ha keresnél egy másik munkahelyet. Ha viszont nem ez a helyzet, akkor azt tanácsolom, hogy egyszerűen nevesd ki, ne is foglalkozz azzal a nővel. Egyébként nálunk is ugyanez a helyzet áll fenn, a párom bátyjának a menyasszonya utál engem, és én sem tudom miért. Egy ideig próbáltam vele jóban lenni, de aztán rájöttem, hogy tök felesleges. Mondom, én most már csak nevetek rajta, hogy ilyen szánalmasan viselkedik. Persze ha odaszól valami durvát, védd meg magad, de túlzott jelentőséget ne tulajdoníts a dolgainak, peregjen le rólad.

A férjedet meg én a helyedben komolyan elővenném. Mi az, hogy őt nem érdekli?? Oké, hogy nem akar minden apró kis "cicaharcba" beleavatkozni, de igenis ki kéne állnia melletted, főleg, hogy biztos látja, téged mennyire megvisel ez az egész.

2015. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos,én ugyanebben a helyzetben vagyok,pici eltéréssel,de a lényeg az ugyanaz,csak engem a bátyja is utál,nem csak a menyasszonya. Amit tanácsolni tudok,hogy ne vegyél róla tudomást,ha megbánt akkor is közömbös arccal nézz rá.Ha azt látja hogy téged nem hat meg,rosszul fogja magát érezni. Te pedig próbálj meg nem figyelni rá
2015. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!