Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem bókol stb, az azt jelenti, hogy nem tetszem neki annyira?

Figyelt kérdés

Lehet az én felfogásom rossz, de őszintén jól esne ha néha a párom bókolna nekem, vagy mondana 1-2 kedvességet, de ő valahogy soha sem mond, és ez baromi rosszul esik nekem.

fél éve vagyunk együtt, és bevallom kezd nagyon zavarni hogy ez idő alatt alig kaptam bókot.

És nem azért esne jól, mert imádom ha istenít, hanem mert így az önbizalmam kezd egyre lejjebb süllyedni, és szerintem egy kapcsolatnak csakis emelnie kéne a két fél magabiztosságát.

mit mondotok? :( vélemény? tanács? bármi?


2015. jún. 15. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy tettekben érzékeltesse azt, hogy rajong, oda van érted. Mondani bármit lehet. Bár való igaz, a szóbeli megerősítés elengedhetetlen, de nem szünet nélkül, mert akkor meg arra unsz rá. Én a nőnek a szóbeli megerősítés mellett önbizalmat általában kiadós, figyelmes szeretkezésekkel, közös programokkal, de személyes tér meghagyásával, valamint meghitt beszélgetésekkel adok.
2015. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ebben teljesen egyet értünk, de mint Te is írtad, elengedhetetlen a szóbeli kifejezése ennek, amit sajnos nem kapok meg :( nem várom én, hogy egész nap rólam áradozzon. De igazán jól esne egy "de csini vagy ma" vagy egy "imádom az illatod" néha :(..
2015. jún. 15. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Noss ő úgy áll hozzá, hogy egy párocska vagytok, valószínűleg elég általánossá, menetrend szerint működő kapcsolat lett.

Szóval azt is el tudom képzelni h kicsit unalmas vagy neki.

De a helyedben felhoznám a témát.

Elvileg egy jó kapcsolatban mindent meg lehet beszélni. Vagy nem...

2015. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én is ettől tartok, hogy megszokottá váltam neki.

mi speciel mindent megbeszélünk, de ez számomra kényes téma.. Nem akarom, hogy azt érezze arra vágyok, hogy minden percben rólam áradozzon.

2015. jún. 15. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát igen ennek magától kéne jönnie. De nem árt felnyitni a szemét. Aztán ha nem változik a dolog, akkor vagy sokk-terápia vagy a jövőtök ködbe burkolódzik.
2015. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő csinálja jól. Ha sokat bókolna, a végén még elhinnéd, hogy kaphatsz nála jobb pasit is, és lecserélnéd.
2015. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

így viszont mindig attól tartok hogy ő jön rá, hogy lehetne nálam jobb barátnője is

egyik eset sem túl jó :(

2015. jún. 16. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!