Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Lent

Figyelt kérdés

Majdnem 1 évet voltunk együtt. Nagyon sokat féltékenykedtem, ebből nagyon sok veszekedés volt ami miatt vége lett. Ez volt kb. 1,5 hónapja. Ebben a másfél hónapban viszont még mindig tartjuk a kapcsolatot beszélgetünk párszor, nem szakítottuk meg teljesen a kapcsolatot.

Vége ezt megbeszéltük, de valamiért mégis úgy érzem h ez nem végleges.

Inkább a barátainkkal lennénk most ő is és én is de emellett szükségem van arra is hogy ne veszítsem el teljesen. Amikor beszélgetünk minden rendben volt, bármiről tudtunk beszélni mint ha még mindig együtt lennénk. Megbeszéltük, hogy párszor beszélgetünk ez az ötlet neki is tetszett.

Vannak közös barátaink akikkel együtt szoktunk bulizni, így ez ezután is lehetne így.

Mit gondoltok?? Lehetséges az hogy pár hónap múlva mikor mind a ketten ,,kiéltük'' magunkat újra együtt legyünk??


19F/18L



2015. jún. 15. 20:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Aki esetleg tudna tanácsot adni neki szívesen leírom privátban a bővített változatot :D
2015. jún. 15. 20:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem döglött kutyát ne akarj megtartani!
2015. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz. :) De valamiért úgy érzem h ez a ,,kutya'' még ,,csak" haldoklik... megmenteni meg ugye mindenki megpróbálná.
2015. jún. 15. 21:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!