Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok a baratommal parkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a baratommal parkapcsolati problemakrol beszelni, miert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A parommal egy eve vagyunk egyutt. Minden jonak mondhato azzal a kivetellel, hogy ugy erzem egy fal van koztunk kommunikacio teren.


Mindenrol tudunk beszelgetni kiveve rolunk, pl. jovobeli tervek, esetleg ha megbant valamivel es elmondanam neki vagy en megbantottam es meg szeretnem beszelni vele. Ugy erzem nem tudok igy vele maradni hosszu tavon. A kommunikacio hianyat mar jeleztem neki de azt mondja, nem tud a munkajara figyelni ha beszelunk es esetleg osszeveszunk.


Mit csinaljak? Nagyon elkeserit a helyzet.


Koszonom a normalis valaszokat!


2015. jún. 15. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fura fazon. Akkor tulajdonképp a szexen kívül mi köt össze titeket? Közösen nézitek a tv-t este? :/
2015. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban elengedhetetlen a normális kommunikáció. Ha kerüli a konfliktus helyzeteket,és azok megbeszélését,akkor ez a kapcsolat nem fog hosszú távon működni. Előbb utóbb megunod,hogy mindig csak nyelsz,és elviselsz,mert nem tudsz semmit megbeszélni vele. és ha emiatt elbukik téged, rájön,hogy kit,és miért veszített el.De akkor már késő lesz. :(
2015. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sok kozos elmenyunk van es nagyon figyelmes, minden kivansagom lesi de a beszelgetestol nagyon elhatarolodik.
2015. jún. 15. 22:22
 4/10 A kérdező kommentje:
En is azt gondolom, hogy a parkapcsolat alapja a normalis kommunikacio. Sot, minden kapcsolat alapja.
2015. jún. 15. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legnagyobb baj, hogy ő maga ezt nem érzékeli problémának. Pedig a kommunikáció az alapja minden kapcsolatnak, ahogy írtad is. Kíváncsi lennék, hogy ha szerinte ez ennyire mellékes dolog, akkor mégis mit tart fontosnak? Vagy egyáltalán hogy lehet egy kapcsolatban boldogan élni úgy, hogy nem beszélitek meg a kettőtök között felmerülő problémákat?! Hiszen azáltal fejlődik, mélyül a kapcsolat, hogy megismeritek még jobban egymást, a belső kis világát a másiknak. Igen, akár veszekedések, vitatkozások által is, mert ez is hozzátartozik. Próbáld még ezt vele megbeszélni, de ha nagyon nem hajlik a dologra, akkor sajnos nem tudsz mit tenni, ennek valószínűleg szakítás lesz a vége... :/
2015. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az exem ilyen volt.

O nem a szavak embere, nem tudja magat kifejezni, nem szeret az erzelmeirol beszelni, sem jovorol.

En meguntam. Az ilyen nem kapcsolat...

2015. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
igazából ezzel többek sztem az is a baj, h ez sokféle lelki intimitást kizár. Nem tudsz lemeztelenedni a másik előtt lelkileg, ha nem tudsz neki a félelmeidről beszélni. Sztem idővel nagyon el fogsz tőle lelkileg távolodni emiatt. Kultúráról, festészetről, zenéről, világnézetről szinte bkivel tudsz beszélgetni.
2015. jún. 16. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:
100%

Én is ebben voltam, pár évig... aztán már teljesen úgy éreztem magam, mint egy egyedülálló - már vége van.


Az jó, hogy a világról, meg az élményekről tud mit beszélni, de hát azt tudna velem is.


Halmozódnak ezek a kibeszéletlen megbántások... mint a homok a pohár alján, aztán egyszer valami ártatlan dologról kiderül, hogy ez már az utolsó csepp.

2015. jún. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom is hasonló, de én egyelőre bizakodom. Mi két éve vagyunk együtt, de azóta is rengeteget fejlődött a kapcsolatunk, bár néha még mindig tátva marad a szám a családi ebédeken, mikor mondjuk anyukájától tudok meg valamit a múltjáról (apróságok, mondjuk, hogy vízilabdázott). Szóval nálunk ez nem csak párkapcsolati probléma, hanem általános, ő nem beszél, ha nem muszáj:) Néha én is kiborulok.


Mostanra eljutottunk odáig, hogy ha összeveszünk, akkor azért ő is elmondja, hogy mi nem tetszik neki, de ezért rengeteget kellett könyörögnöm, mert eddig mindig az volt, hogy ha nekem volt valami bajom, akkor ahelyett, hogy azt megbeszéltük volna, ő is elkezdte fújni az övét. Nehéz, de számomra megéri. A barátomnak olyan a családja, hogy nem beszélnek egymással, csak elbeszélnek egymás mellett, nem is figyelnek a másikra, így nem csoda, hogy ő ezt szokta meg.

Ha neked megéri, akkor tarts ki, ha meg nem, akkor szakíts, de szerintem mindenképpen hozd tudtára, hogy ez volt a gond, hogy tudjon változtatni a későbbiekben.

2015. jún. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak voltak!
2015. jún. 20. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!