Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki vagy már teljesen felesleges? 18/L

Figyelt kérdés
1 hónapja történt körülbelül az dolog. 3éve együtt vagyunk barátommal(19) és neki van egy barátja(20) akit 16 éve ismer és hát ilyen legjobb barátság féleség. A lényeg az, hogy ez a bizonyos barátja kikezdett velem egyik este amíg a barátom is aludt és az ő barátnője is. Egyfolytában leakart smárolni és nem értette meg hogy nem. Közben beszélgettünk, de nem fogta fel a dolgot. Megkért maradjon köztünk, megígértem neki, de bűntudatom van azóta, mert szerintem a barátom nem érdemli meg őt mint legjobb barát. Mondjam el neki vagy most már 1 hónap múlva nem érdemes?
2015. jún. 16. 11:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
szerintem joga van tudni...
2015. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
am 14/F
2015. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mihamarabb mond el a pasidnak!
2015. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Akkor még ma elmondom neki !:)
2015. jún. 16. 11:14
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kár ilyen egyszeri alkalom miatt tönkretenni egy 16 éves barátságot...ne legyél ilyen okoskodó pcsa. Már bocsánat, de tényleg ne!
2015. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Valami indokot tudsz adni? lehet igazad van én már tényleg nem tudom. Úgy érzem megérdemli,hogy tudja hogy a haverja egy köcsög, hogy ő dönthesse el, hogy megérdemli a barátságát vagy sem.
2015. jún. 16. 11:21
 7/17 Mumusan ***** válasza:
100%
Elmondhatod neki, aztán majd egymás között lerendezik. Ilyen régi barátságot nem hiszem hogy tönkretenne.
2015. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. jún. 16. 11:26
 9/17 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám el, főleg 1 hónap után... Ez az az eset, amit rögtön utána kellett volna, vagy soha. Bár az se világos, hogy ilyen esetben miért nem keltetted fel a barátod?

Most mit mondasz neki? " 1 hónapja titkolózom drágám, e ne aggódj ezentúl nem fordul elő..."? Benned is meg fog remegni a bizalma.

2015. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
2x megpróbáltam felkelteni csak nagyon csúnyán részeg volt ugyanis ez egy pasis nap után volt és nem kelt fel . Én is ettől parázok, hogy 1 hónapig nem mondtam el és akkor most így elmondani...:S De szarul érzem magam miatta, hogy nem tudja...
2015. jún. 16. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!