Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akarok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarok ilyen lenni!

Figyelt kérdés
A párommal lassan két éve vagyunk együtt. Elvesztettük a babánkat a 6.hónapban és azóta megváltozott minden. Annyira kiakadok mindenen. Minden olyan amin eddig csak nevettem egy jót az most rosszul esik,sokszor vagyok agresszív(földhöz vágom a párnát) ha valami nem tetszik aminek jelentősége sincs abba is belekötök. Irigy vagyok arra ha valakinek gyermeke lesz vagy született. És mindennel a páromat csesztetem. Nem akarok ilyen lenni,mit tegyek? Egyszerűen megőrülök. Félek,hogy elhagy hisz én is utálom magamat semmi önbizalmam nincs amióta ez történt. Tuti emiatt van,mert régen annyira vidám voltam és mosolygós most meg csak akkor megy ha iszom.
2015. jún. 16. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Segítséget kell keresned, keresnetek, azt viszont nem tudom, hogy hol. :(( A párod hogy próbálja túltenni magát a babátok elvesztésén?
2015. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy puffognál vele, becsalhatnád az ágyadba, beraknátok valami családalapítós muzsikát, és mehetne a babaprojekt.
2015. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő nem szeret róla beszélni. Azt mondja úgy nehezebb feldolgoznia. Bár kb két hete beszéltünk róla,hogy jöhetne már egy baba. És azt mondta,ő már túltette magát rajta amennyire lehet.
2015. jún. 16. 19:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Már próbálkozunk amennyire tudunk de még nem sikerült.. Azt mondják akkor lesz jobb ha a kezemben tartom majd a gyermekem.
2015. jún. 16. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
ez komoly tragéda. Részvétem :( ha akarod, és rám írsz küldök egy nevet privátban akt érdemes lehet felkeresni.
2015. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!