Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ijedek meg egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijedek meg egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Még nem volt 1 hónapnál hosszabb kapcsolatom,mert mindig megijedek és kihátrálok belőlük.Persze tudom,nem törvényszerű,hogy 18 évesen muszáj pasiznom,de nagyon vágyom rá.

A sráccal sok ideig ismerkedek,érdekel,kedves,figyelmes,vonzódok hozzá és amikor komolyra fordulhatna a dolog,meggondolom magam. Kitalálok kifogásokat,hogy miért nem jó.

Lehet,hogy még nem találtam meg az igazit és azért nem mertem túl lépni ezen az érzésen,de nem is hagyok magamnak lehetőséget.



2015. jún. 16. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért ijedsz meg, talán attól, hogy ha összejönne egy komoly kapcsolat, akkor az milyen változásokat hozna az életedben. De igazából mindegy is, mert ha igazán szeretnél valakit, akkor nem keresnél kifogásokat:), sőt, az esetleges problémákat is kisebbnek látnád, nem nagyobbnak.
2015. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, hogy vágysz rá, de ez csak kb a hormonrendszerednek köszönhető szerintem. Most vagy abban a korban mikor már majdnem kifejlődött a tested teljesen viszont szellemileg is meg kell érni egy kapcsolathoz.

Ne haragudj de én a korosztályod a pár évvel ezelőttimhez viszonyítva irtó gyerekesnek látom. Nem kell elkapkodni semmit, ismerkedj csak nyugodtan. Amikor tényleg megérsz egy komoly kapcsolatra azt érezni fogod.

2015. jún. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!