Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ket es fel eve vagyunk egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket es fel eve vagyunk egyutt es most kovetkezne egy "kis ido" (2 ev) kulon. Mukodhet? Velemenyek?

Figyelt kérdés

En 23 eves vagyok o pedig 24. Kapott egy osztondijat hogy kulfoldon vegrzhessen egy mesterit. Tenyleg nagy dolog egy ilyen osztondij, nem is gondolta, hogy mrgkaphatja, de sikerult. Tudon, nekem tamogatnom kene de egyszeruen nem is tudom mit gondoljak. Eddig minden szuper volt szeretjuk egymast. Nekem elso komoly baratom en pedig neki a 3ik. Nem valami csajozos tipus sosem volt ellenben komoly es nagyon fontos neki a tanulas. De egy kollegiumba lakni, tele fiatalokkal... elkerulhetetlen az ismerkedes. Tudom nem csalna meg de egy kis feltrkenyseg azert van bennem.

Felek nagyon, hogy mi lesz. Nem akarjuk elvesziteni egymast. O azt mobdja, hogyha igazi ami koztunk van es tenyleg akarjuk akkor mukodni fog, ha pedig nem akkor elobb utobb szakitas lenne a vege. En pedig egy kicsit ugy latom? Hogy ha igazi, akkor miert hagy itt? Vagy lehet, hogy epp ez lesz az ok amiert nem fog mukodni, hogy elmegy. :( velemenyek?


2015. jún. 17. 08:07
1 2 3
 1/22 Mumusan ***** válasza:
Az idő itt nagyban számít. Mennyi ideig lesztek külön?
2015. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
2 evig...
2015. jún. 17. 08:32
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon nagy dolog és később is sokat jelent papíron is, ha valaki külföldön végezheti a mesterképzést. Szerintem is a barátodnak van igaza, ha tényleg igazi a dolog, működni fog és kibírjátok, ha nem, akkor meg jobb, ha most derül ki és nem 30+ évesen.
2015. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Probalok en is megbekelni a gondolattal, csak sajnos annyi negativ dolgot hall az ember a tavkapcsolatrol, hogy egy szempillantas alatt elszall belolem minden pozitiv gondolat. Augusztus vegen kellene menjen, es gondolom csak karacsonyra jonne haza.Olyan nagyon rossz erzes lesz, nem latni ilyen sok ideig.
2015. jún. 17. 08:47
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

Egy pici önzőség kiütközés a szövegedből, bocsi, de igen.

Figyelj, mi barátommal, több mint 2 éve vagyunk távkapcsiban, szeretjük egymást és a féltékenység fel se merült bennünk, mert csak egymást akarjuk.


Vigyázz, hogy mire gondolsz, mert ha a negatívra összpontosítasz "annyi negatívat hall az ember", akkor a vonzás törvénye ezt be is fogja váltani, és amit el akarnál valójában kerülni, az fog megvalósulni, mert erre összpontosítasz, és nem pedig arra, hogy együtt maradjatok!


Támogasd a jövőjét, neten keresztül is tudtok beszélgetni, meg ha van rá lehetőség, akkor te is ki tudnál menni őt meglátogatni, ha ő nem tud hazajönni.

Egy kapcsolat csak akkor romlik meg, ha a felek hagyják. Az igaz szerelem minden próbát kibír. :)

2015. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Teljesen egyet ertek azzal, hogy onzoseg reszemrol. Tudom, sajnos :( Rosszul is erzem magam emiatt, mert kellene tamogassam 100%-ban, hiszen ez neki egy szuper lehetoseg. De az merul fel bennem, hogy az o reszerol is lehet onzoseg egy picit nem? Hogy elmegy, es nem gondol arra, hogy mi lesz velunk. (vagy lehet tul gyerekesen fogom fel, ezert vagyok ilyen elveszett ezzek kapcsolatban).

Bar tudom azt mondta, hogy ha kibirjuk, akkor ha ugy alakul a kettok jovojenek is jot fog tenni ez a dolog. De ezelott ott van egy naaaagy felteteles mod...

2015. jún. 17. 09:09
 7/22 anonim ***** válasza:

Hogyha igazi miért hagy ott? Talán mert tisztában van azzal, hogy a jövőjéhez jól jön egy ilyen papír, és most megkapta a nagyszerű lehetőséget? Te viszont nem vagy neki az igazi, ha így gondolkozol.

Egy kapcsolat arról szól, hogy hagyjuk a másikat szárnyalni, és még segítünk is neki, hisz tudjuk, hogy mindig visszatér hozzánk. Te viszont le akarod törni a szárnyait, mert az egodat veszélyben érzed. Te saját magadat nem érzed elég jó nőnek ahhoz, hogy a pasid kitartson melletted 2 évig. Gondolkozz el miért.

Imádom a párom, de ha megkapom a külföldi munkalehetőséget, kimegyek. Nekem fél év lenne, de tripla annyit keresnék, mint itthon. Ezt ő is tudja, és bár jelzi, hogy nem szeretné, támogat, ha én menni szeretnék. Ő megvár, és én sem fogom megcsalni. Miért is tenném? Tökéletes nekem, és mindent azért teszek, hogy legyen pénzünk, és később akár ő is jöhessen velem.


Szóval gondolkozz el, hogyha annyira igazi vagy a számára, miért akarod letörni a szárnyait, és elrontani a szép jövőre való esélyét. Neked nem lenne jobb, ha jobb munkája lenne később, vagy könnyebben kijuthatna külföldre? Vagy az már nem a te érdeked, mert neked is tenni kellene a kapcsolatért? Egy picit tűrni?

2015. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Gondolom tudtok majd talàlkozni a 2 év alatt ...
2015. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#7es vagyok...


Elolvastam az utolsó hozzászólásod, és megkérdezném: miért önzőség a részéről? Mert nem te vagy most a középpontban, hanem ő? Mert kapott egy hihetetlen lehetőséget, amivel megalapozhatja a jövőjét, és ha jól viselkedsz a tiédet is?


Ha beteg lenne, és csak külföldön tudnák meggyógyítani, és kimenne... akkor is önző lenne, mert téged nem vesz figyelembe? Ez ugyanolyan. Esélye van egy magyarnál jobb jövőre. Ha ezt nem fogod fel, és önzőnek tartod emiatt, akkor hagyd ott, talál jobb csajt helyetted.

2015. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
miért nem mész vele?
2015. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!