Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

Van barátnőm lassan 1,5 éve. olyan 11 hónapnál eléggé megromlott a kapcsolatunk 2 hónapig nemvolt semmi intimitás. Most már hellyel-közzel van de nekem még ez is kevés.

A lényeg az, Hogy néha úgy érzem, hogy nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni, de néha azt érzem, hogy már nem igazán vagyok szerelmes és csak magamat csapom be. Valószínűleg ennek hátterében a szexhiány is közrejátszik.

Szerintetek ez mitől lehet a szexhiányon kivül? Veletek fordult elő hasonló?

Kérlek az olyan megjegyzésektől, hogy beszéld meg vele hanyagoljuk.



#probléma #bizonytalanság #hiány #párkapcsolatiperobléma
2015. jún. 17. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy idővel átalakul a szerelem, az más kérdés hogy 1,5év rövid. Jobb esetben nagyon erős szeretet lesz, a szerelem fel-fel lángol.

És miért van kevés szex? Vagy erről sem akarsz vele beszélni?

2015. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kommunikáción kívül más problémamegoldó eszközt nem ismerek. Ha nem beszélgettek a problémákról, akkor szétmentek hamarosan.
2015. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1-es írtam privátot
2015. jún. 17. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor 2 hónapig nem volt semmi, akkor sem beszéltetek róla? A hellyel-közzel mit jelent? Visszautasít, amikor kezdeményezel amiatt a 7 hónapja történt dolog miatt, vagy csak ellaposodott a dolog, és esetleg mindig fáradtak vagytok?


Próbálj szépen lassan közeledni felé, hódítsd meg újra. Ha nem hagyja, akkor nincs más megoldás, mint a kommunikáció, igaza van az előttem válaszolónak, ha nem tudjátok megbeszélni, halott az egész kapcsolat, de nem a szexhiány miatt.

2015. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na jó, ne haragudj, pont a kérdésre nem válaszoltam. Attól lehet, hogy nem foglalkoztok már annyit egymással, és hogy az intimitás mértéke ha jól veszem ki nagy mértékben lecsökkent. Fontos része ugyanis egy kapcsolatnak a testi kontaktus (nem feltétlenül a szex) és a szeretgetés. Ha ez hirtelen elveszik, akkor egyáltalán nem meglepő, hogy így érzel.


Emellett persze lehet az az oka, hogy egyszerűen már nem szereted úgy, el tudnak múlni a szerelmek. Az már nem visszafordítható. A ti esetetekben viszont van még esély szerintem.


(Mivel ezt emeled ki, nem nagyon lehet más választ adni a kérdésedre, mint hogy az intimitás hiányzik... Holott lehet az is, hogy mit tudom én, meghízott a barátnőd, és így már nem tetszik neked. Vagy megismertél egy lányt, akihez képest a barátnőd unalmas és szürke, vagy bármi más. De ha nekünk ezt az intimitás-dolgot tárod fel, és csak ezt, nem tudunk mást mondani. Inkább nézz magadba, miért is van ez pontosan, biztos vagyok benne, hogy meg tudod fogalmazni, vagy legalább érzed, hogy mi az, ami hiányzik neked, mi esne jól, amit nem kapsz meg. Tehát elsősorban te magad tudod megválaszolni a kérdésed.)


/előző/

2015. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Priviben leirtam:)
2015. jún. 18. 00:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!