Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letagad a párom?! Várjak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letagad a párom?! Várjak vagy szakítsak azonnal?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt,10 év korkülönbség is van köztünk de tudom,hogy szeret de nem vállal fel,nincs senkije nem ez a probléma, én 19 éves vagyok ő 29, tudom,hogy ez is zavarja a "nyilvánosság" előtt de amikor engem választott akkor is tudta nagyon jól,hogy ott van az a 10 év. Azt mondta,nem örökké tartó állapot ez a titkolózás, de engem mégis rettenetesen bánt és fáj,hogy ez így van. Nem azt kértem,hogy vigyen a barátaival egy társaságba de menjünk el együtt moziba,sétálni.Szerintem ez nem nagy kérés. A szakítást fontolgatom ezek miatt ezt leszámítva nagyon jól megvagyunk.Kis lépésekben fejlődik de meddig érdemes várni? Egyáltalán érdemes?
2015. jún. 17. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Szakíts mert éretlen vagy egy normális emberi kapcsolathoz:)
2015. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért vagy még vele, ha 1 év nem volt elég ahhoz, hogy felvállaljon. Én még ennyit sem vártam volna. Ha neki ciki, akkor keressen egy olyat, akivel nyilvánosan is mer mutatkozni.

1 év alatt nem találkoztál a barátaival? Nem voltatok moziban? Mit csináltatok? Ültetek a 4 fal között?

Ez nem normális párkapcsolat így. És nem a te gondolkodásoddal van baj.

2015. jún. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Missi_Key ***** válasza:

nem nagy kérés..mi történhet legrosszabb esetben?

apád feljelenti? kirúgják? pedofilnak bélyegzik a kollegái? (ps nem az de ez az embereket nem érdekli)

2015. jún. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, hogy lehet valaki annyira lelki sérült, hogy nem mer kiállni a döntése mellett nyilvánosan, mikor elvileg a szerelméről van szó. Inkább szenvedj te, mint hogy őt esetleg valami megjegyzés érje a korkülönbség miatt.. Nehezemre esik elhinni, hogy érett, 29 éves férfiről van szó.
2015. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Én is letagadnám a nőmet, ha a gyakorin kérdezgetne...
2015. jún. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Drágám, attól, hogy rendszeresen megfarkal, még nem "jártok"! Túl sokat gondolsz te bele ebbe a "kapcsiba".
2015. jún. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

mert nem szerelemről van szó, meg nem is kapcsolatról, hanem arról, hogy kefélget egy 19 éves lányt nagy kérdés.

Szakits vele, persze. Elég vicces nem? Mi az hogy egy éves a "kapcsolat" ami nem áll a dugáson kívül semilyen közös programból?

2015. jún. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

"1 év alatt nem találkoztál a barátaival? Nem voltatok moziban? Mit csináltatok? Ültetek a 4 fal között? "


LSD előző válaszom.

2015. jún. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 nem akartam rögtön elkeseríteni azzal hogy leírom, ez csak max egy szexkapcsolat. Ha 1év alatt nem jutottak el egy moziba vagy sétálni, akkor ott már nem lesz semmi. Ezek olyan dolgok, amin az első 1-2 randikor túlesik az ember. Meg se merem kérdezni, hogy a szülőknek be lett-e mutatva...
2015. jún. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem nős ez a te "párod"..?
2015. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!