Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim azt kérdezte h vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt kérdezte h vannak e hodoloim mondtam h nincs . De közben van csak nem akarok konfliktust . Mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most már felesleges, igy is úgy is lejáratod előtte magad.
2015. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Annyira bírom amikor ilyen lazán kiírják ide hogy "Mondjam meg az igazat?"


Nem b+, hazudj.


Magyar mentalitás.. én annyira szeretlek!

2015. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, mondd, miért lenne ebből konfliktus, hacsak nem amiatt, mert te is akarsz valamit a hódolóidtól?
2015. jún. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hazugságra épülő kapcsolat. Hm, a "legjobb"! :D
2015. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Már nemcsak, amiatt fog kidobni téged, mert van hódolód, hanem azért is, mert hazudtál neki!

Gratulálod, szépen halmozod a szakítási okokat!


De nem értelek, ha sz..r a kapcsolatod, akkor miért nem hagyod ott a pasidat és kezdenél egy nyugodt új életet a másikkal?


Akár akarsz konfliktust, akár nem, ebből már úgy is lesz, mert a szemébe hazudtál!

Egy hazugságra épülő kapcsolat meg már úgysem kapcsolat!

2015. jún. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Bence_ ***** válasza:

Az normális ha valaki udvaról neki. Baj akkor van ha fogadja is.

Egy jó kapcsolatban alapvető az őszinteség. Ha hazudozol akkor olyan életben leszel amihez nincs kedved. Hiszen hazudnod kell, hogy fenntarts egy látszatot.

2015. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Semmi jelentösége nincs a dolognak am bocsánat csak hodolom * Nincs e ?Am ha voltak és volt belőle konfliktus de nem én nyomultam egyikre sem .
2015. jún. 18. 07:46
 8/15 A kérdező kommentje:
MEG MONDTAM NEKI H VAN PASIM ÉS NEKEM SZÁMIT H VAN .A kapcsolatom meg jol alakul és ilyen kis semmiség miatt nem akaró elrontani a dolgot .
2015. jún. 18. 07:48
 9/15 A kérdező kommentje:
Akarom
2015. jún. 18. 07:49
 10/15 anonim ***** válasza:

" ilyen kis semmiség miatt nem akarom elrontani a dolgot ."


Nagyon, de nagyon sokan ugyanígy gondolkodnak, ahogy te, és a végén már azt se veszik észre, hogy az egész kapcsolatuk hazugságokra épül, mivel minden egyes dologra azt mondják, hogy kis semmiség, elfelejtendő dolog, és hogy " ilyen kis semmiség miatt nem akarom elrontani a dolgot ."

És a végén már a megcsalást is kis semmiségnek fogják venni. Meg azt, hogy egy buliban nem a párját, hanem egy másik illetőt csókolta meg. ("Ő akarta, nem én"..stb. és ehhez hasonló szövegekkel együtt.)

Az ilyen személyek szokták mondani, hogy amiről nem tud a másik, az nem is fáj.


Egy kapcsolat őszinteségen alapul. De a dolgod, a te döntésed, a te életed, azt csinálsz, amit akarsz.

De, ha egyszer egy ilyen miatt p..f..ra esel, akkor ne csodálkozzál rajta.

2015. jún. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!