Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

4 hónapos kapcsolatról van szó. Nagy szerelemnek indult, mindketten sok csalódáson voltunk túl. 26 n, 27 ffi. Én volnék a nő.

Szóval egy hónap után gyors összeköltozes egy másfél szobás panelba. (ez később lényeges lesz)

Szóval az első egy hónapban minden oké volt köztünk, programok, közös témák, sex rendben volt.

Viszont az elmúlt 3 hónapban abszolút nem volt sex, semmi féle testi kontakt. Sokszor szóvá tettem, hogy részemről ez így nem fog működni. Kérdeztem h miért nem közeledik, ha én közeledtem kudarcba fulladt az egész. A válasz folyton az, h neki még szoknia kell a panel életet,hogy egy lyukba van bezárva. Na de könyörgöm... 3 hónapig??? A párok 70%-a panelban lakik, akkor ott sincs sex sosem?? Annyi álmatlan éjszakat okozott ezzel, hogy mostanra ott tartok, hogy minden idegesít, ami vele kapcsolatos. Irritál még a jelenléte is. Ami nehezíti az esetet, hogy 0-24-ben együtt vagyunk, együtt lakunk, együtt dolgozunk... Tegnapelőtt újra kifakadtam, hogy ez így részemről nem megy, a válasz az volt, h nem akarja veszni hagyni ezt a kapcsolatot... Én meg úgy érzem, nincs értelme tovább húzni.

Mit gondoltok? Szakítanátok?



2015. jún. 18. 07:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kellett volna gondolkozni. Közötök nem volt a szerelemhez soha, egy kis fellángolás és vonzalom. Rajtatok a pánik, hogy ennyi idősen egyedül maradtok és bebuktátok.
2015. jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, valószínűleg tényleg csak fellangolas volt. Tehát te a helyemben szakítanál??
2015. jún. 18. 07:44
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ő sem akarja veszni ezt a kapcsolatot, valami közös nevezőre kéne jutnotok. Lehet tényleg a panel élet befolyásolja ennyire a hangulatát, de ha ez így van, találni kell rá megoldást. Ezért tényleg nem kéne veszni hagyni a dolgot.

De ha másról van szó akkor azt kéne megbeszélni. Ő mégis mit szeretne, mit gondol, hogy lehetne ezt megoldani?

2015. jún. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek annyi.
2015. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kifogás, ha egy pasi szexelni akar, akkor neki mindegy hogy luxuslakosztály vagy a fáskamra. Ergo, nem akar szexelni veled. Hogy miért, azt ő tudja, talán elintézi máshol a dolgot... Azonnal szakíts!
2015. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha egy pasiban nincs meg az inger a párja meztelen látványától akkor ott valami baj van.....lehet hogy kedvelitek egymást, de a vonzalom az megszűnt a részéről.

Nem tudom, hogy a srác élt-e korábban együtt valakivel....mert az is tud bajt okozni!!!

37F

2015. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
SZakítanék, túl sokak vagytok 0-24-ben egymásnak.
2015. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy!
2015. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Soha nem élt együtt senkivel előttem. Szerintem potencia problémái is vannak, amit nem akar tudomásul venni. Felajanlottam hogy forduljunk orvoshoz, mert ez így nem oké hosszútávon. De mindig csak az a válasz, hogy nincs baj, csak a panel élet... Akkor költözzön luxusvillaba. Nem azért igyekszem csinos lenni, edzeni, sanyargtni magam,hogy otthon egy simogatást se kapjak. Tényleg nem akarok gonosznak tűnni, de én ettől többre vágyom. Folyamatosan kapom a bókokat mindenkitől, hogy jól nézek ki, ő meg csak eszik alszik, hízik folyamatosan. Teljesen kiábrándító... Szakítás lesz ebből... :(
2015. jún. 18. 10:10
 10/15 A kérdező kommentje:

8!

Kapcsolatfuggo? Fogalomzavart érzek a levegőben....

2015. jún. 18. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!