Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a párom nem igazán igényli, hogy találkozzunk? (bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt, és az első 1-2 hónap maga volt a teljes lelkesedés és szenvedély, azonban úgy érzem, már részéről inkább csak megszokás a kapcsolatunk.

50 km-re lakunk egymástól (1 óra utazás), hétköznap a találkozást nemtudjuk megoldani munka miatt, viszont nem is minden hétvégén találkozunk. Tehát valamikor hetente, valamikor 2 hetente, olyankor a szombat vasárnapot együtt töltjük. Hétköznaponként estefelé azért beszélgetünk neten keresztül, vagy skypeon. Van, hogy más programot szervez ő is, viszont előfordul, hogy amikor nem, akkor sem igényli a hétvégi találkozást (inkább csak hogy interneten beszéljünk). Nem mindig van ez így, csak úgy érzem, annak ellenére, hogy szeretem, elhidegülök ilyenkor.

Beszéltem már vele erről többször, azt mondja, neki kell a szabadság is (amiben egyébként nem korlátozom, de egy kapcsolatban szerintem fontos a minőségi idő) és ő jobban bírja a távolságot. Bár szerintem nem lakunk olyan messze egymástól, hogy 2 hetente érjünk csak rá egymásra, ha ő sem szervez programot, mert akár 1 napra is lehet találkozni. Vajon már nem vágyik már rám annyira, vagy Ha szerelmes vagy, akkor nem arra vágysz folyton, hogy a párod veled legyen? Még akkor is, ha jut idő mellette a hobbidra is.

Valakinek van tapasztalata ilyen téren, és tanácsa?



2015. jún. 19. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kapcsolatotok nem biztos hogy meg fogja érni az egy éves évfordulót, ha ez így megy tovább.

Lehet, hogy a pasid nem is nagyon akarja, ezt az egészet, ráadásul nem veszi figyelembe, hogy te többet szeretnél. A leírásod alapján nagyon passzív lett.

Mi az, hogy kell neki a szabadság?? Heti 6 nap nem elég neki??? :O

Szerintem csak kifogásokat gyárt és már nem akarja a kapcsolatot, csak nem akarja ezt mondani. Lehet, hogy arra vár, hogy te mondd ki a végét.

Egy kapcsolat csak úgy tud működni, ha mind a két fél tesz is érte.


Mi a párommal 200 km-re vagyunk egymástól és több mint 2 éve vagyunk együtt. Hetente egyszer tudunk találkozni, vagy amikor nekem nincs suli, vagy ő a munkája miatt ráér, akkor egymásnál tali. De mi órákat beszélgetünk neten keresztül, szervezzük a közös programokat.


Gondolkodj el azon, hogy mit szeretnél. Jó-e ez így neked, vagy jobb lenne egy olyan férfi mellett, aki többet foglalkozna veled és jobban érdekelné a kapcsolat.

2015. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igazad van. Végülis mi is beszélgetünk napi szinten, csak lecsökkent ez az időmennyiség is. Pár óra skype-ból lett kb napi 1 óra. De még szerintem a heti 1 találkozás is iszonyúan kevés, csak megint más, ha érzed az igényt is a találkozásra és kifezed a másiknak, meg mikor azt érzed, hogy nem is igazán van igénye az egészre :(

2015. jún. 19. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbe voltam én is a barátnőmmel! Eleinte minden hétvégén 1 vagy 2 napot is együtt tudtunk lenni, és 30-90 perceket beszéltünk telefonon. Aztán már volt olyan nap, hogy nem is beszéltünk, vagy ha mégis, akkor csak 5-10 percet. Kezdte, hogy hétvégén neki ezt, meg azt kell csinálni, és nincs ideje, vagy hogy most szeretné a hétvégét a barátaival tölteni!(persze engem nem hívott, hogy menjek velük) Próbáltam vele erről beszélni, de csak gyártott kifogásokkal próbálta magyarázni, és inkább szakítottam. Szakítás után elmondta, hogy már egy ideje úgy érezte, hogy ez nem fog működni, és azért volt ilyen.


Lehet, hogy nálatok nem ilyen komoly a baj! De sosem lehet tudni...

2015. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szakíts vele, ha fontosnak tartod még magad. Én 4 évig vártam, hogy kicsit oldódjon a "szabadsága" addig is nehezére esett heti 3 találka, ami az utolsó évben heti vagy kétheti 1 lett... Hidd el jobb lesz nélküle, hisz már most sem számíthatsz rá. Meg se kérdezem hogy tűröd hogy ilyen keveset foglalkozzon veled. Nincs szex, se randik, se törődés az ő részéről. Felejtsd el de gyorsan! 23/l
2015. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!