Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kapcsolatban vagyok, de tetszik egy szintén foglalt srác?

Figyelt kérdés

2 éve van kapcsolatom, a srácnak is olyan 2-3 éve lehet bár kicsit idősebb nálam (26-28 körül lehet).

Párszor beszéltünk, és nagyon megfogott a jelleme, a kisugárzása, a dolgokhoz való hozzáállása.

Gyanítom, őt nem érdeklem, vagyis nem úgy. Mindig odajön hozzám beszélgetni, de ezt mindenkihez, szóval lényegtelen.

Egyszer mondta, hogy édes vagyok, meg meghívott házibuliba, és elkérte a számom, de ez semmi.

A barátom teljes ellentéte. A barátomat 2 évig kellett nyaggatni, hogy dolgozzon végre, 3 hete nagy nehezen elkezdte. Meg abszolút nem egy pozitív személyiség, mint a másik srác.


Hogy felejtsem el?


21l


2015. jún. 19. 14:43
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy kapcsolatban vagyok, és azt is, hogy problémás
2015. jún. 19. 14:46
 2/30 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened, hogy mit akarsz:

1. maradni az egyébként is problémás kapcsolatodban (azért remélem beszélgettek eleget a pároddal, hogy a problémákat megoldjátok)

2. elmondod a srácnak, hogy hagyjon békén, szakítsd meg vele a kapcsolatot és maradj meg békében a jelenlegi pároddal

3. kérdezz rá annál a másik srácnál, hogy mik a szándékai

4. szakíthatsz a mostani pároddal, ha rossz a kapcsolatod, hogy aztán új életet kezdj azzal az új sráccal



De ha az a srác nem érdekel, akkor szimplán koptasd le, ennyi! :)

Minden csak rajtad és a döntéseden múlik! :)

2015. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Mármint kit akarsz elfelejteni? A foglalt srácot vagy a barátodat? Mert a legokosabb lépés az lenne, ha kilépnél abból a kapcsolatból, ami nem megfelelő számodra (hiszen a barátodat nem tudod tisztelni) és keresgél számodra megfelelőbbet. Nem biztos, hogy ezt a "foglalt" srácot, bár ő is lehet még egyedülálló, hanem valakit, aki pozitív és úgy áll a dolgokhoz, ahogyan te.
2015. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Én is évek óta párkapcsolatban élek és néha megakad a szemem valakin, aki komolyan elkezd vonzani. De tudom, hogy ez a fellángolás átmeneti és senkiért sem dobnám el a párom, aki egy nagyon jó, becsületes ember.
2015. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A másik srácot. A barátommal már milliószor leültünk megbeszélni, elindult a változás felé, elkezdett dolgozni...ha most itthagynám, összeomlana.
2015. jún. 19. 14:58
 6/30 anonim ***** válasza:
#5 hidd el, el fogod felejteni, ha egy ideig nem látod a srácot, akkor még gyorsabb folyamat lesz. Velem is volt már így. Ha van egy rendes párod, aki ezek szerint érted hajlandó változni, akkor ne hagyd el, az ilyen férfiakat kell megbecsülni és leélni velük az életünket.
2015. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Na 4-6 miota vagy a pasiddal
2015. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Elég gusztustalannak tartom, hogy köpködsz a srácra akivel együtt vagy - ha olyan szörnyű, akkor miért voltál vele az előző két évben?

Én nem omlanék össze a helyében, ha lelépnél, sőt.

2015. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
8-as, semmit nem tudsz az életemről, így ne osszd az észt. Én tudom, miért voltam vele, és ő is tudja
2015. jún. 19. 15:09
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Pedig a 8-as jól mondja. Remélem a srác megszabadul tőled!
2015. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!