Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom teljesen bekattant?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántottam. És ilyet én még nem láttam tőle, ordított, teli torokból, zúzott, beverte a falat, és egy üveget is eltört, közben szidott, mindent, ami a csövön kifér, majd olyat mondott, hogy remélem Isten kegyetlenül megbüntet azért a szenvedésért, amit nekem okozol, de ezt is olyan tekintettel... Aztán sírva elrohantam... Azóta sokszor kér bocsánatot, smsben, meg különböző módokon...
2015. jún. 19. 16:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%
Ez teljesen normális.
2015. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon megbántottam"


Azért ez fontos lenne, hogy mivel.

2015. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Gyakran ír novellákat, és bunkó volt velem, szóval hármat találomra letöröltem a gépéről.
2015. jún. 19. 16:46
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz, gyerekes vagy, és picit hülye is.


Gondolkozz el azon, ha te dolgozol valamin napokat heteket, és lenne egy butuska barátod aki durcimurci miatt letörli, kíváncsi lennék téged hogyan is vágna szét az ideg.

2015. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
És ha megbánt ez a büntetés? Letörlöd a novelláit? Vele még jól jártál én amatőr regényemen 2 évig dolgoztam, én konkrétan, hiába vagy nő, eltörtem volna a kezed.
2015. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

Fogadjunk hogy az ex közös fotóit törölted, az ötösömet ráteszem.


De tudod mit, hiába voltál gonosz, mert az eredeti, nem kópiárol előhívott fotók meg vannak az exnél, és ha kell fog kapni ha kell akár hány évmúlva is a srác.


Ennyit rólad:DD

2015. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

6+ *remélem Isten kegyetlenül megbüntet azért a szenvedésért, amit nekem okozol,


szerintem már büntet téged, azért vagy gonosz, és nyugi neked jobban fog fájni..

2015. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az igen! Én nem csak, hogy nem kértem volna bocsánatot a helyében, de szóba se állnék veled többet.
2015. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%

Ásd el magad, vetesd ki a méhed, a petefészked, mindened, ami alkalmassá tesz arra, hogy szaporodj, mert ilyen emberi hulladékok ne hozzanak világra utódokat!

Gyerekes vagy. Én simán kivágtalak volna az ablakon, vagy ahogy az egyik válaszoló írta, eltörtem volna a karod.

29N

2015. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Nézz utána, hátha vissza lehet állítani azokat a törölt fájlokat. Ha nem, akkor ásd el magad, mert erre tényleg nincs bocsánat. Amit tönkretettél, nem tudod megvenni a boltban, a bizalmával éltél vissza, pótolhatatlan kárt okoztál neki.
2015. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!