Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat uralja az anyja! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat uralja az anyja! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom 25 éves, még otthon élünk mindketten, tanulunk.

Párom mellette dolgozik, de az anyja állandóan elveszi titokban a pénzét, belép a netbankjába (már a hibás jelszó miatt letiltották) , sőt még a leveleit is kibontja. Ezt a bolondot rávette hogy vegyen fel hitelt neki stb.. Kizsákmányolja a saját édesanyja, én nekem pedig nincs beleszólásom,nem az én családom. De ez elképesztő, így még később is pióca lesz akár rajtam is.

Hiába beszélek a barátommal szereti az anyját, gyenge jellem nem akar konfrontálódni.

Nekem kellene lépnem,mit tegyek?

22 lány



2015. jún. 19. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hogy szedhettél össze egy ilyen pasit? ... :(

22/F

2015. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Olyat kerestem aki kis szerelmes típus, meguntam hogy a sármos, vagány srácok hogy bánnak velem.

Érzelemre vágytam nem erőszakra :(

Néha van is vitánk hogy én erősebb jellem vagyok :/ Dee szeretem

2015. jún. 19. 17:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Neked nem kellene lépned, mert hogy semmi közöd hozzá. Tény, hogy gusztustalan amit az anyja csinál, de nem rád tartozik - ha a felesége lennél persze, addig viszont nem.
2015. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Így esély sincs arra hogy együtt éljünk... Nem tud félre rakni én pedig nyári munkából sose szedem meg magam... Várná

Várjak 3-5 évet némaságban?

2015. jún. 19. 17:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Sürgősen hagyd ott, ennek nincs jövője!!!!
2015. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Más lehetőség nincs,mint az összeköltözés,lehetőleg minél messzebb a kedves mamától.

Amikor a barátodnak jó kedve van, próbálj meg beszélni vele.

Éveket várni rá? Hát nem tudom, lehet soha nem fog igazán az anyjától elszakadni...

2015. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen férfinál mindig csak a második lehetsz, ezzel mérlegelj.
2015. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem is leszlopál az anyám, hitelt is vettem föl neki, még a kor is stimmel. A különbség csak annyi, hogy én relatíve jól keresek, ja és persze nincs barátnőm. :D
2015. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jesus Holy Fuckin' Christ. Ha összeköltöztök, akkor is puhapecs lesz, mi lesz ha még pár gyereket is kitolsz neki??? neked FÉRFI kéne, ez csak egy kisfiú.

Hagyd ott, míg megteheted.

Tapasztalat.

2015. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. Fiatal vagy még ahhoz, hogy tönkretedd a saját életedet is ezzel a sráccal és a családjával.

Keress olyat, akinek a közös jövőtök lesz a legfontosabb.

És hidd el, van olyan "vagány" srác, aki szerelmes típus, de elég tökös kiállni önmagáért, és a céljaiért. :)

2015. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!