Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mennyire szokott veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire szokott veszekedéskor kiabálni a párjával?

Figyelt kérdés

Ha, mondjuk skálán kéne értékelni:


A.) soha nem kiabálunk, fő a higgadt érvelés, megbeszélés


B.) is-is, olykor elszabadul a hév, de akkor sem sértjük vérig egymást, csak kicsit felemeljük a hangunkat


C.) szinte mindig, vagy nagyon gyakran kiabálunk hangosan, igen sértő dolgokat is egymás fejéhez vágunk, és nem érdekel adott pillanatban, hogy ez mennyire bántja meg a másikat


Ha leírod a korod, nemed, azt megköszönöm.


2015. jún. 19. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
D Sokáig vagyok képes csendben lenni és elnézni dolgokat, megérteni dolgokat, de ha betelik a pohár, kieresztem a hangom és ott kő kövön nem marad semmi:D
2015. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
C 28l
2015. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez erősen partnerfüggő. Az utolsó barátnőmmel szerintem egyszer sem kiabáltam, előtte meg kb mindenkivel, a legtöbb veszekedés alatt. Mondjuk nem is veszekedtünk sokat. 24f
2015. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
D.) ha mar nem birom torokkal, folytatom okollel :P
2015. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A, valahogy ilyenek vagyunk párommal, ő amúgy sem veszekedős típus és mindent meg lehet beszélni, eddig bevált.

37N

2015. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A.)

Én ilyenkor sokszor véget vetek a vitának annyival, hogy mentem kutyát sétáltatni, ha hazaértem megbeszéljük.(Tudom, hogy nem a legjobb taktika)

Séta közben végig gondolom, hogy mi vezetett idáig, mi esett rosszul, én hol voltam túl csökönyös. Majd türelmesen elmeséljük egymásnak a végeredményt.

Sajnos most az átgondoljuk résznél tartunk és nem akarom felkelteni emiatt a telefonálásommal.

21/L

2015. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

nem igazán szoktam veszekedni,mert ha belemegyek akkor az eleve azt jelenti hogy győzött a vita kimenetelétől függetlenül,mert bele tudott húzni a negatív játszmájába.

pont ezért nem tud működni a valóságban legtöbbször az A. mert a lényeg nekik eleve a veszekedés a vita a kötözködés,nem egy konkrét probléma megoldása.

a B. ilyen ritkán szokott lenni.

a C. alpári primitív cigány stílus.mondjuk a nők imádják ezt a fajtáját.

ha ilyen akkor ignorálom.

volt már,hogy kidobtam a lakásból ezért,a másikat behívtam a fürdőbe és hideg vizet engedtem a fejére a zuhanyrózsával amíg lenyugodott.

egy másikat kitettem az országúton a kocsiból ezért a viselkedésért had sétáljon egy kicsit.

2015. jún. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es, hogy lehet neked egyáltalán barátnőd? De komolyan kérdezem.


A kérdésre válaszolva, többségében az A jellemző ránk, szerencsére. Egy év alatt 2x fordult elő a B, de akkor is inkább csak én emeltem fel a hangomat.

19/L

2015. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!