Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszút akarok állni, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút akarok állni, hogyan tegyem? Nem anyagi kárra gondolok.

Figyelt kérdés
Kihasznált a ,,barátom,, azt akarom, hogy neki is szar legyen, nagyon csúnyán kihasznált..
2015. jún. 20. 04:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ehhez egy pontos sztori kellene, hogy legyen az embernek ötlete...

Fontos ez a bosszú? Nem hangzik jól.

2015. jún. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Először is,ne lássa rajtad az exed,hogy megborultál,mert nincs annál fruszrálóbb, mikor a megszívatott személy a szívató arcába vigyorog,mikor találkoznak,mintha mi sem történt volna.

Szerintem a bosszú sehova sem vezet, de ha ennyire szeretnéd,dobj egy privit, aztán kiderül tudok-e segíteni.

1-es voltam.

2015. jún. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sehogy se állj bosszút. Lesüllyedsz egy bizonyos szint alá, plusz még jobban meg lesz egyeseknek rólad a véleményük,ha ezt elkezded terjeszteni, hogy mit művelsz.

Ez nagyon gyerekes dolog, és szerintem te ettől érettebb vagy. De lehet, hogy tévedek.


Ne aggódj, az élettől majd vissza fogja úgy is kapni, mert aki árt a másiknak, azt előbb vagy utóbb, de utoléri az a végzet, hogy ugyanazt fogja visszakapni, amit ő okozott a másiknak.


De ne feledd, erőszak, csak is erőszakot fog szülni!

2015. jún. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az az igazi bosszú, ha találsz mást akivel igazán boldog tudsz lenni. A többit meg szard le. Ha nem kellettél már neki akkor miből gondolod, hogy bosszút tudnál rajta állni bármivel is? Szerintem szimplán csak magadat járatnád le, bármibe is kezdesz.
2015. jún. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne akarj a 2-eske útjára lépni, ha nem akarsz olyan nyomorult életet, mit amit ő él, és amibe belebetegedett.


Odafelvalókra bízd az ügyet.

2015. jún. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én megértem hogy bosszút akarsz állni. saját magamon tapasztalom, hogy a világon senki nem kapta vissza az élettől a sok rosszat amit ellenem vagy a családom ellen elkövettek.
2015. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát remélem nem te vagy az exem, amennyiben te vagy a bosszút felejtsed el!

Ha magadra ismersz inkább szégyenkezzél el, nézz magadba!


Sok volt csajomat rajtakaptam mással, legutóbbinak 2 napja adtam ki az útját. Egy buliról lett volna szó, ahova 16 órázás után nem volt erőm elmenni, helyette lefeküdtem aludni, így nélkülem ment el a barátnőivel. Néhány óra alvás után meggondoltam magam és gondoltam meglepem, de én lepődtem meg mikor egy munkahelyi kollégáját éppen szájjal kényeztette.


Nem szóltam senkinek, sarkon fordultam és bezsákoltam a cuccait. Persze én voltam az aljas f*** amiért kidobtam, biztos van szeretőm stb. Közben magát fényezte, mennyi mindent megtesz értem, csak ő dolgozik a kapcsolatért, megérzem majd a hiányát stb.

Illetve mennyire kihasználtam testileg lelkileg és amúgy is egy érzéketlen görény vagyok és még a fa***om is kicsi, de ő a hibáim ellenére is szeret és kész megbocsájtani nekem!


A te történeted is hasonló?

2015. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

4-es, de ha már nem érdeklem, akkor már az se bosszú, ha boldognak lát mással..nem?

utolsó.. úristen, a te barátnőd egy idióta, jobb h megszabadultál tőle.. sose tudnék senki megcsalni, akkor már előbb szakítok azt kavarok akárkivel is..

2015. jún. 20. 11:06
 9/11 A kérdező kommentje:
3-as sose értettem ezeket a szövegeket, hogy majd visszakapja az élettől ugyanezt.. mindig olyan urban legendának tartottam ezeket. Bizonyított tény ez? nem hinném. mi a bizonyíték arra, h visszakapja?
2015. jún. 20. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Saját példámmal fogom neked bizonyítani, hogy teljesen felesleges neked bosszút állnod, mert az élet visszaadja. Íme a történetem:


Gimiben volt egy lány, aki utált engem és néhány lányt ellenem is fordított. Olyanok voltunk, mint a tűz és a víz. Hideg zuhanyként ért engem mikor kiderült, hogy gimi után egy fősulira fogunk járni, csak más szakra. A másik hideg zuhany pedig az volt, hogy egy koliszobába is kerültünk volna. De mivel én hamarabb érkeztem, mint ő, ezért el tudtam cseréltetni a csajt egy másikkal, mert nem akartam vele lenni egy szobába. Volt erre lehetőség, hogy ha nem akarsz valakivel együtt lenni, akkor áttesznek máshova. Én ezt választottam, a saját nyugalmam érdekében.

Ő is kolis volt, meg én is. Én jól elvoltam a többiekkel. Őt viszont a szobatársai kiközösítették a viselkedése miatt, és ez odáig fajult, hogy kiköltözött a koliból.


Ennyi a történetem.


Igaz, most mondhatod, hogy beleavatkoztam, igen. De ahhoz, hogy őt kiközösítették a viselkedése miatt, arról én nem tehetek.

Ez a lány velem gimiben nagyon csúnyán viselkedett, sokat veszekedtünk. De az élet egy kicsit visszaadott neki abból, amit ő okozott nekem.


De lehet, hogy nem azt törlesztette az élet, kitudja. Ő járt rosszabbul ott a koliban, nem én. Viszont ő a gimiben pokollá tette majdnem 2,5 évemet.


Azóta megbocsátottam neki, hogy így viselkedett velem. Ez volt a legnehezebb. De tudtam, hogy addig nem lesz nyugtom míg ezt a rosszat el nem engedem békével. Volt, hogy esténként ezt a csajt álmomban felpofoztam, de végül sikerült elengednem őt és azóta nyugtom van tőle.


3-as voltam

2015. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!