Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van akinek a párja 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek a párja 30 évesen még nem akar (t) gyereket?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt vagyunk, együtt is élünk. Anyagilag is beleférne, bár nem élünk luxusban, de megélünk. Gyerektémával kapcsolatban semmi konkrétum, ő halogatja. Tudja rólam, hogy én nemsokára szeretnék, hiszen 29 vagyok. Amikor mondtam neki, mindig is 30 éves korom körül szerettem volna gyereket vállalni, kicsit mintha meglepődött volna. Komolyan, nem is értem min... Talán valahol legbelül érzi, hogy lassan itt lenne az ideje, de képtelen lenne döntést hozni egy ilyen horderejű témában. Ezt tudom róla. De ha meg becsúszna, vállalná a felelősséget szó nélkül. Ezek szerint csak a döntéstől fél? Hogy nem akarja kimondani, hogy na most akkor legyen?
2015. jún. 20. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég nagy bajok vannak, ha halogatja.
2015. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!