Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem vagyunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem vagyunk együtt keveset? Ti mennyit vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mi általában heti 1x-2x találkozunk,ilyenkor pl.ő eljön szombat este,vasárnap itt van és hétfőn innen megy dolgozni.Vagy én megyek hozzájuk és náluk vagyok 1-2 napot.Régebben több találkozásra volt időnk,mostanában egyre kevesebb.Több mint 3 éve vagyunk együtt.Nekem nagyon hiányzik,és ő is érzi hogy többet kellene együtt lennünk,de a munka,egyetem,sport mellett most igen nehéz,de szerencsére mindjárt vége a vizsgaidőszaknak.Hetente 1x szoktunk szexelni is,a többi estén mert csak ilyenkor van rá lehetőség a fáradtságtól elalszunk mielőtt bármi történne.Hétköznap szinte nem is találkozunk,naponta 1x beszélünk telefonon 10-15 percet.De ha találkozunk is,ő dolgozik otthon,én meg tanulok mondjuk,és utána vagyunk együtt,tehát akkor sem arról szól az egész nap hogy együtt vagyunk.


Mindketten otthon lakunk még,anyagi okok miatt.Ha elmegyek itthonról,mondjuk szeretnék a barátomnál 3 napot tölteni,itthon megkapom hogy ilyen hosszú időre elmész!?Emiatt is van bennem egy rossz érzés,persze nem engedélyt kérek a szüleimtől,csak közlöm hogy megyek,de mindig ezt csinálják velem.


Tényleg keveset vagyunk együtt,vagy én dramatizálom túl?Mert már ezt is megkaptam..."már megint elmész itthonról" kezdetű mondatokkal...

Lassan azt se tudom eldönteni,hogy mi az a normális mennyiség,amit együtt "kell" tölteni,illetve külön.


Egyébként rendszeresen sportol,edzésre jár hetente többször is több órát,hétvégén is,a barátaival is sokszor találkozik,én meg nem akarom hogy azt higyje pórázom tartom,meg kell neki a szabadság is,de elhanyagolva érzem magam az utóbbi időben. :(



Ti mennyit vagytok együtt?

21/L


2015. jún. 20. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos a munka, iskola ezzel jár, beszélj vele, hogy elhanyagolva érzed magad.
2015. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azt nem kerül semmibe elmondanod neki, hogy elhanyagolva érzed magad.

egyébként én pénteken szoktam menni barátomhoz, aztán hétfőn onnan mentem suliba.

ez nekem normális mennyiségnek tűnik most hogy belegondoltam, bár még sosem agyaltam különösebben rajta eddig :)

és szerintem az a normális mennyiség amit együtt 'kell' tölteni, amit annak érzel. vannak akiknek az a jó, ha egész héten együtt vannak, de olyan is van akiknek elég egy nap.

viszont szerintem tényleg beszélj barátoddal, hogy ez így neked nem jó :)

sok sikert! :)

2015. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező. 21 évesen miért hagyod hogy beleszóljanak az életedbe? Nem kellene megmondani a szüleidnek hogy 21 évesen teljesen normális hogy a pároddal akarsz lenni. Nincs beleszólásuk mit csinálsz.
2015. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

50/f 21 évesen. Egy évben egyszer láttam a szüleimet. Soha nem tudták hol vagyok, soha nem merték megkérdezni mit csinálok, én meg el sem mondtam volna nekik.

Mint ahogy ma sem kérdezik. 21 évesen már két éve katona voltam és nem Magyarországon.

2015. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!