Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


tanácsot akarok kérni, mert totál idióta vagyok azt hiszem.


Van egy srác, 2 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem és azt hiszem ő is engem.

Amikor megismertem volt barátnője, de régóta nem jöttek ki egymással, majd szakítottak és viszonylag hamar összejöttünk.

Megbeszéltük, hogy összeköltözünk és ez 1 hónapon belül esedékes is :)

Bennem mégis mozog az, hogy nagyon félek, hogy elveszítem. Visszamegy az exéhez, vagy nem tudom. Megőrít ez az érzés, de nyilván neki nem mondom, mert nem akarom tönkretenni a kapcsolatunkat a hülyeségekkel.


Szerintetek mihez kezdjek ezzel az érzéssel?


21/L 25/F


2015. jún. 20. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt az érzést méllyen temesd el magadban.és felejtsd el. A jövőtökkel foglalkozz. Ha nem lenne benned biztos,nem akarna összeköltözni veled.
2015. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Melletted van, téged választott, tehát teljesen feleslegesek az aggodalmaid. Csak ártasz magadnak és kellemetlenséget okozol magadnak.

Foglalkozz a boldog jelenetetekkel és tervezzétek a jövőtöket.

Ha problémáitok van, azt beszéljétek meg.

Az, hogy van-e jövőtök, az csak rajtatok múlik, máson nem.

2015. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én csak, nagyon félek, hogy elfogom veszíteni. Egyedül voltam már évek óta, mert véget ért egy komoly kapcsolatom és nem tudtam bízni senkiben. Most végre boldog vagyok, de félek egy kicsit a csalódástól.


Igyekszem legyőzni! Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 20. 19:57
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, képzeld el, milyen volt az én helyzetem..

Azért írom le, hátha jobban leszel tőle. :)

Az én párom 6 éve kapcsolatban volt, mikor megismertem, nem volt egy jó kapcsolat, inkább megszokottság miatt volt még meg, de 6 év az 6 év. Aztán beléptem a párom életébe, konkrétan úgy, hogyha az kiderül, hogy mi összejöttünk, akkor kirúgják a munkahelyéről. Ezt bővebben nem fejtem ki. És mégis engem választott, ott hagyta a 6 éves kapcsolatát.

Nagyon kemény munka volt, hogy jó kapcsolatunk legyen, én is úgy féltem, mint te, néha megnéztem a telefonját, hogy beszélnek-e stb..Aztán rájöttem, hogy felesleges, engem szeret. És már egy éve együtt vagyunk, szeretjük egymást. :) Kérdező, ne félj. Téged választott. :)

2015. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Tok normalisak az erzeseid, hiszen foglalt pasira hajtottal, ugyanigy fogjak toled is elvenni. Ennyi.
2015. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem hajtottam senkire. Mikor megtudtam hogy van barátnője azonnal mondtam hogy felejtős a dolog. A kollégáig unszoltak hogy ne adjam azt fel olyan könnyen, de nem foglalkoztam vele. Aztán egyik nap megkeresett hogy elmehetnénk sétálni és rábolintottam. Ennyi
2015. jún. 21. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Lehet nem hajtottal, de belementel, nemsok kulonbseget van a ketto kozott.
2015. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A jovot ti teremtitek. Az osszekoltozes biztato jovo.

Ne hallgass a foglaltra hajtottal ugy veszik el blabla szovegekre. Es ne is itt kerdezz! Mars bujj a parodhoz vagy kuldj neki szerelmes idezetet. :-).

2015. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Most dolgozik még éppen, de amint ideér hozzám, már bújok is! :3
2015. jún. 24. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:

De most azon túl, hogy benned van bizonytalanság, bármi jele annak, amitől félsz????

Nem írtál semmi ilyet.

2015. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!