Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a barátom? Mi van ilyenkor vele?

Figyelt kérdés

Voltunk sétàlni, mondott szép dolgokat pl hogy ha bàrmi történne velem szó nélkül odaadnà mindenét bàrkinek értem meg hasonlók.

Aztán felmentünk, eszméletlen fàradt voltam nem akartam szexdlni, erre elhordott minden sz*rnak de szó szerint, meg hogy egy 0 vagyok... még a szüleivel való talàlkozást is lemondta pedig most mutatott volna be nekik (1 ève vagyunk együtt).

Aztàn tovább mocskolt majd mikor mondtam hogy jó érzés hogy mèg a szülei elött is szégyell miközben az előző barátnőjét is már pár hónap után bemutatta, engem meg még mindig nem, elkezdi hogy nem szègyell, az összes eddigi barátnője közül én vagyok a legjob .

5 perccel előtte meg még egy mocskos szemèt állat voltam.

Ez mi?

Huszonévesek vagyunk...


2015. jún. 20. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál egy bolondot! ;)
2015. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*legjobb...
2015. jún. 20. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
GrTulalok hozza!
2015. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aztàn hazament a szülövárosába még délelött, és azóta se keresett. Én meg biztos nem hívom ezek után.
2015. jún. 20. 19:49
 5/7 omba ***** válasza:

" elhordott minden sz*rnak de szó szerint, meg hogy egy 0 vagyok.."


Nem vagy 0, nem vagy szar, - csak akkor nem volt kedved a szexhez...

Ha valaki ilyeneket mond, - azért olyan nagyon őszintén nem szeret ám!


Mi bő másfél év alatt jöttünk össze a kedvesemmel, és az első éjszakán, némi előjáték közben leállított, hogy most nem kéne.

Nem esett jól, de eszembe nem lett volna ilyet gondolni - így aztán mondani se.

Örültem, hogy végre mellettem van.

2015. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Interferencia ***** válasza:
Nem normális, dobd ki.
2015. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen mocskolodast valt ki belole egy szimpla elutasitas, mit kapsz kesobb, ha valami komolyabb helyzetben nem az tortenik amit o akar?
2015. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!