Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefogytam és eltűnt a mellem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogytam és eltűnt a mellem. A párom meg be is szólt. Miért ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
Ráadásul ő írta nekem össze a szálkásító étrendet. Tök jól érzem magam, bármit felvehetek, nem kell feszengenem semmilyen ruhában.Amióta lefikázta a mellem (már két hónapja) nem vagyok hajlandó levetkőzni előtte,szex közben is takargatom magam vagy veszek fel valamit hogy ne lássa a mellem.Olyan mélyen megbántott,hogy lehet valaki ilyen bunkó?
2015. jún. 21. 08:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Na akkor most megnyugtatlak: nekem csodas szep melleim vannak es sportos alakom. Az elettarsam nem kezdemenyez szexet. Ha en nem maszok, akkor nincs szex. Na ez jobb?
2015. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Mindkettő pasi egy kretén.


Kis mell párti vagyok de nem számít. Vékony vagy sportos a csaj akkor tudom imádni!

2015. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Mert paraszt a baratod kerdezo.

Dobd is, mert nem nagyon akar teged elfogadni a jelenlegi testeddel.

2015. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Jöhet a zsírzabáló étrend.
2015. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Ja beszól, meg fikázza a melleidet, de szex azért legyen...

Küld már el a francba, mondd, hogy kicsi a p_cse.

2015. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Amikor összejöttél vele, még nem zavart, hogy bunkó. Úgy kell neked.
2015. jún. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Ez a tipikus balfax hozzáállás mindkét nemnél.


-Jaj, változz meg kérlek, mert jobb lenne ha nem ilyen lennél, hanem olyan.

-Jaj, de én valójában nem is ebbe szerettem bele, aki a változás után lettél, hanem abba aki előtte voltál, bocs tévedtem, keresek mást

-Jaj, van más, de milyen jó lenne ha megváltozna, és nem ilyen lenne, hanem olyan

[...]



Én a kis melleket és a sportos alkatot kedvelem, de megértem, ha valaki inkább a dúsabb keblekre bukik. Azt viszont nem tudom megérteni, mikor valaki addig piszkálja a párját, míg az meg nem változik, majd rájön, hogy ő nem ilyen biciklit akart :(

2015. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem bunkóság, csak az igazat mondta. Túlreagálod a helyzetet.
2015. jún. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező és 1.: Nem kell kreténekkel járni és akkor nem történik ez. Így jártatok, legközelebb jobban válogassátok meg a férfiakat.
2015. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Interferencia ***** válasza:
77%
Miért vagy még vele?
2015. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!