Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha már majd 3éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha már majd 3éve válságban a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

25éves vagyok

7éve élek párkapcsolatban amiből született egy kislányunk aki már 2éves elmúlt.

Mióta Megszületett a lányom egyre rosszabb a kapcsolatunk.

Szüleimnél élünk.

A kapcsolatunk oly annyira rossz lett hogy minden nap veszekszünk és már több mint 2éve szexuális kapcsolatunk sincs.

Nem vagyok boldog,minden nap arról álmodozom hogy boldog szeretnék lenni egy olyan kapcsolatban ahol szeretnek.

Se a párom sem én nem érezzük már azt a szerelmet amit régen.

Ő nem mondta de ez egyértelmű.

Már volt hogy elküldtem de nem hajlandó elmenni ,mondván nem hagyja itt a lányát.

Nemtudom már mit tegyek.

Iszonyatosan boldogtalan vagyok.

Kezdek depressziós is lenni.

Folyton dühös és csalódott vagyok.

Visszasírom a volt igazi nagy szerelmemet.

Ti mit tennétek a helyemben?



2015. jún. 21. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az eszetekbe sem jutott, hogy hatalmas erőfeszítéssel is de rendbe hozhatjátok a dolgokat?Vagy próbáltátok is de nem ment? Minden kapcsolat igényel sok-sok törődést. Nehéz a ti helyzetetek de próbáljátok meg ha nem megy akkor ne erőltessétek persze.
2015. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én elfáradnék egy párkapcsolati terápiára. Olcsóbb, mint a válóper/gyerektartás és talán még segíthetne is.
2015. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Hát lehet ezért nem kellene anyuciék nyakára 22-23 évesen, tinikapcsolatba, mindenféle élettapasztalat nélkül, ráadásul eleve szar kapcsolatba (gyerek 2 éves a kapcsolat meg 3 éve fos) belepotyogtatni egy kisbabát a nagyvilágba, hogy majd anyuék eltartják mindhármótokat...


Tanács: párterápia. Ha nem megy, különválás. És nem ártana így 25 évesen végre a saját lábatokra állni, nem a nagyszülőket kihasználni!

2015. jún. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Attól mert anyuéknál lakunk az nem jelenti azt hogy ők tartanak el.

Ugyanis a párom dolgozik és én is kapom a gyest családit.

Látatlanba jól tudsz ítélkezni azt látom

2015. jún. 21. 14:44
 5/12 A kérdező kommentje:

Ha valaki nemtud a kérdésre válaszolni akkor inkább ne is irjon.

1, nem vagyok roma!!!

2, ha az lennék sem tűrném amiket irtok.

3, dolgoztam terhességem előtt Úgyhogy ezt is hanyagoljuk.

4, nem az államnak szültem a gyerekem és nem is anyáméknak.

5, én és a párom tartjuk el a gyereket és NEM ANYÁMÉK!!!!!

Szóval ha valaki értelmes normális tanácsot adna azt megköszönném.

Nem pedig alpári stílusban mint egyesek.

2015. jún. 21. 23:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj de te csak a bunkó beszólásokra válaszolsz viszont én is írtam már hozzászólást és kérdeztem is valamit plusz írta más is, hogy párterápia. Ha csak a beszólásokra tudsz reagálni minek törje magát az ember? A többit le se szarod.
2015. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Bocsi neharagudj de felhúzott a stlus ahogy irtak és nem is ismernek közben.

Neharagudj.

Szóval a párterápia már nem használja.

Már nem igazán rzem azt mint régen.

Illetve zavar hogy nem foglalkozik a gyerekkel.

2015. jún. 21. 23:23
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

"Ugyanis a párom dolgozik és én is kapom a gyest családit."


Hát igen... ez a legkönnyebb, te potyogtatod a gyerekeket és kapod érte a lóvét. A fényre jönnek vagy te is cigány vagy?:)

2015. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha két éve szex sincs, akkor ez veszett ügy.

Nyitnék egy új kapcsolatra, miután elmondtam a páromnak, hogy itt a románc vége. Mielőbb kell ezt megtenni, és ez a gyerek érdeke is. Mert savanyú hangulatú szülők között felnőni egy nagy büntetés számára. Jobb külön, de boldogan, és az az ő életében is meghatározó lesz.

2015. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként mikor visszasírod a nagy szerelmet akkor még a pároddal valót vagy egy teljesen újat "gyászolsz"? Mert ha az előbbi akkor mélyen még van remény. Egy nőt addig érdekel a dolog ameddig veszekszik ha ezt abbahagyja akkor vannak az igazán nagy gondok szóval fel a fejjel. :) A kicsilány kedvéért megpróbálhatnátok barátkozni egymással újra összeismerkedni úgymond.Tétje sok nincs már úgy sem vagy lesz valami változás vagy sem. Legyetek egyy kicsit ketten, menjetek el sétálni és beszélgessetek de ilyen tök semmleges témákról először ne beszéljetek a sérelmekről. Ha nem is lesz ez nagy szerelem és szétváltok akkor is megéri békét kötni és jóban lenni a közös gyerek miatt. Próbálj meg vele minél többet beszélgetni ez a legfontosabb. Minden kapcsolatnak az elromlása a kommunikáció hiányosságához köthető.
2015. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!