Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig legyek még elnéző és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig legyek még elnéző és türelmes?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve élünk együtt. Ő egyetemi tanár, mellette kutat és a doktoriját csinálja. Én hallgató vagyok, most nyáron diákmunkán, de csak hétköznap délelőttönként. Én többet nem szeretnék vállalni, nem szorulunk rá és pihenni is szeretnék. A gond az, hogy a páromnak viszont rengeteg munkája van tél óta, az utóbbi időben már aludni sincs ideje, 2 hónapja kb 2-3 órákat alszik csak. Én maximálisan a segítségére vagyok, megfőzök, rendezem a háztartást még reggel fel is kelek neki reggelit csinálni és kávét főzni. Most viszont kezdek besokallni, hogy egyáltalán nem foglalkozik velem, teljesen egyedül vagyok és szeretethiányom van.Megértem, hogy sok a dolga és tényleg nem lopja a napot, ugyanakkor olyan mintha egy idegennek a cselédje lennék. Mindent megköszön és hálás érte, de ez nekem kevés. :( Sajnos a helyzet még a következő tanévben sem fog változni, talán utána. :( Nagyon önzőnek érzem magam és sokszor tényleg a szívem szakad meg érte, de már napi szinten eszembe jut, hogy elhagyom. Nem vagyok boldog.

Ti mit tennétek a helyemben?

A válaszokat előre köszönöm.



2015. jún. 22. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezd egy őszinte beszélgetéssel, intelligens ember, még fogja érteni.

Hivatás tudat,vagy tud vmennyit és akar változtatni, vagy nem.

Ha nem,megszokod vagy megszöksz...

2015. jún. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én nem költözök össze senkivel. Az, hogy ugyanabban a lakásban mossuk a lábunkat és a fogunkat egyedül, nem párkapcsolat.

Csak minőségi időt tekintek annak, és ez minden alkalommal egymásra figyelést jelent, olyan randi nincs, aminek 95%-át nem egymás ölelésében töltenénk, ez legtöbbször egy 3napos hosszú-hétvége.

2015. jún. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En elkoltoznek tole. Jarhatsz vele tovsbbra is, de majd rajossz, hogy Neked tars kell, nem egy havi ketszer 1 oras talalkozo.

Szoval jobb, ha szakitasz, mielott teljesen tonkreteszed Magad!

N

2015. jún. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amikor összeköltöztünk még nem volt ennyi dolga és kilátásban sem volt, hogy ennyi lesz.

Csak ha most elköltözöm tőle, úgy érzem, hogy cserbenhagyom. Most van a legnagyobb szüksége rám. Ugyanakkor magamra is gondolnom kell. Tanácstalan vagyok.

Beszélni hiába beszélek vele, Ő is tudja, hogy ez így nem jó. Változtatni csak úgy tudna rajta, ha abbahagyja a doktoriját, de akkor később semmilyen esélye nem lenne jobb állásra, csak tanársegéd maradna.... Ezt nem is szeretném kérni tőle.

2015. jún. 22. 15:02
 5/5 anonim válasza:
Végül mi lett?
ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!