Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elvileg ma sátorozni indulunk egy kisebb társasággal. Viszont zuhog és hideg van. Erősen hajlamos vagyok a felfázásra és nem nagyon akarok menni. A barátom viszont erősködik hogy nem vagyok cukorból, és majd viszünk takarókat meg minden. Meg is sértődött hogy nem akarok menni. Neki viszont nem kellene megértenie hogy semmi kedvem egy hétig gyógyszert szedni és szenvedni felfázás miatt? Neki csak egy kis eső nekem meg éjszakánkénti szenvedés utána.
2015. jún. 23. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
én neked adok igazad! elég ratyi idő van nem lehet elhalasztani?
2015. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátodnak van igaza. Felveszel dupla zoknit, meleg ruhát, és már mehettek is. Az, hogy felfázol, egyáltalán nem biztos, de az, hogy lemondod az utolsó pillanatban, amit már rég megbeszéltetek az nagyon is biztos.
2015. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Estienne ***** válasza:
Neked. Egyeltalán nincs sátrazós idő, főleg ha hajlamos vagy a megfázásra (mondjuk multivitamint szedhetnél ettől függetlenül)
2015. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Letezik reflexpontmasszAzs felfazasra. Nekem 15 perc alatt elmulik tole. Vizallo felszerelesbe menj. Vizallo bakancs, ruhazat. Ha meg nedves padlon kell aludnim, masnap egesz nap faj a hatam. Megertelek. Szerintem ne csinalj olyat, amihez nincs kedved! N
2015. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elhalasztani nem lehet, viszont ő nélkülem is elmegy. Inkább az ő barátai jobban mint az enyémek úgyis.
2015. jún. 23. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva én elmennék, vagy 4 éve nem voltam már beteg, pedig fagyoskodtam rendesen párszor.


Viszont mivel te érzékeny vagy a hidegre, akkor nyugodtan maradj otthon. Ha neked nem esik rosszul, hogy te nem mész, hogy kimaradsz a jóból, akkor értesd meg a barátoddal, hogy te nem szeretnél beteg lenni, de ő érezze jól magát, itthon várni fogod.


A te esetedben neked van igazad, de ha engem kéne nézni akkor a barátomnak lenne igaza.

2015. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:
Vastagon fel kell öltözni és vinni kell piát. Igaza van a barátodnak.
2015. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Estienne ***** válasza:
Francokat van igaza. Sátrazzon az ember akkor, ha hajnalban is van vagy 25° és lehet aludni pucéran is a sátorban. Erre reggel van vagy 10 fok, minden tiszta víz, tüzet rakni nem lehet, aztán ha a csaj meg megfázik, nemtudom ki fog teát főzni neki :-D
2015. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!